Yükleniyor...

Ünlü İsimden İlginç Soru: “Altından Önce Bitcoin 3.000 Doları Görür mü?”

Bitcoin (BTC) ve Blockchain teknolojisine karşı olduğu bilinen ve karşıt görüşlerini sürekli gösteren Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Twitter üzerinden başlattığı anket ile takipçilerine önce hangi varlığın 3.

Peter Schiff Bitcoin’in 2019’u Zararla Kapatacağını İfade Etti

Bitcoin (BTC) ve Blockchain teknolojisine karşı olduğu bilinen ve karşıt görüşlerini sürekli gösteren Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Twitter üzerinden başlattığı anket ile takipçilerine önce hangi varlığın 3.000 dolara ulaşacağı sorusunu yöneltti.

Yazım sırasında 9.755 dolardan işlem gören ve Ağustos 2017’den bu yana böylesi düşük bir seviyeyi hiç görmeyen Bitcoin’in 3.000 dolar seviyesine düşmesi BTC yatırımcıları için yıkıma neden olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Peter Schiff, Ekim 2019 tarihinde attığı bir tweet ile de Bitcoin’in 200 dolar seviyesine düşeceği öngörüsünde bulunmuştu.

Bitcoin (BTC) 2020’deki rallisine devam etmeye çalışırken, halen piyasalarda güvenli liman olarak görülen altın da son yılların en yüksek seviyesine çıktı. Altının onsu yazım anında 1.649 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner