Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Ünlü İsimden Kritik İddia: Bitcoin (BTC) Henüz Dibi Görmedi!

Ünlü İsimden Kritik İddia: Bitcoin (BTC) Henüz Dibi Görmedi!

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC) blok ödülleri için yarılanma etkinliğine altı aydan kısa bir süre kaldı ve zaman tükenirken hem boğalar hem de ayılar dibin görülüp görülmediğini merak ediyor. Bitcoin yatırım fonu Adamant Capital’in kurucusu Tuur Demeester’a göre henüz dip görülmedi.

Birikim? Yeniden Birikim!

Bitcoin What podcast’inin son bölümünde Peter McCormack, Tuur Demeester ile konuştu. Podcast’te ticaret, kullanım ve yatırımlar dahil olmak üzere Bitcoin (BTC) hakkında birçok önemli konu tartışıldı.

Bitcoin’in fiyat dinamiklerinin tartışıldığı sırada Demeester, borsalar üzerine teknik yaklaşımda öncü olan Richard Wyckoff’un birikim teorisini gündeme getirdi. Demeester, farklı birikim aşamaları olduğunu açıkladı ve konu Bitcoin için dibe geldi. Bitcoin topluluğu son düşüşlerle Bitcoin’in dibi gördüğünü düşünürken, Demeester henüz dibin görülmediğini ima etti.

“Gerçek dibe ancak yeniden birikim aşamasından sonra ulaşılacak, bu da varlığı satmak için hiçbir trader kalmadığında olacak” diyen Demeester, kesin rakamlar üzerinden şunları söyledi:

“3.000 dibinin çok üstündeyiz ve oraya geri döneceğimizi sanmıyorum. Belki bir 5.000’e kısaca dokunabiliriz.”

Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini de öne süren Demeester, bunun yakında olmayacağına da dikkat çekiyor. Varsayımlarını açıklığa kavuşturmak isteyen Demeester, 2018 ve 2019’da yeni nesil yatırımcıların kitleler halinde Bitcoin aldıklarının altını çizdi ve şunları söyledi:

“İnsanlar şöyle düşündü: ‘2017’de gibi sadece gemiye atlayalım ve yolculukta öne geçelim.’ 14.000’e gittik ama sanırım biraz fazla hızlı oldu.”

Tuur Demeester’a göre Bitcoin için yeni “yukarı ve aşağı” döngüsü hala düşüş yörüngesinde olduğumuzdan çok daha uzun sürecek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar