Ünlü İsimden Kritik İddia: Bitcoin (BTC) Henüz Dibi Görmedi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü İsimden Kritik İddia: Bitcoin (BTC) Henüz Dibi Görmedi!

Bitcoin (BTC) blok ödülleri için yarılanma etkinliğine altı aydan kısa bir süre kaldı ve zaman tükenirken hem boğalar hem de ayılar dibin görülüp görülmediğini merak ediyor.

Ünlü İsimden Kritik İddia Bitcoin BTC Henüz Dibi Görmedi

Bitcoin (BTC) blok ödülleri için yarılanma etkinliğine altı aydan kısa bir süre kaldı ve zaman tükenirken hem boğalar hem de ayılar dibin görülüp görülmediğini merak ediyor. Bitcoin yatırım fonu Adamant Capital’in kurucusu Tuur Demeester’a göre henüz dip görülmedi.

Birikim? Yeniden Birikim!

Bitcoin What podcast’inin son bölümünde Peter McCormack, Tuur Demeester ile konuştu. Podcast’te ticaret, kullanım ve yatırımlar dahil olmak üzere Bitcoin (BTC) hakkında birçok önemli konu tartışıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in fiyat dinamiklerinin tartışıldığı sırada Demeester, borsalar üzerine teknik yaklaşımda öncü olan Richard Wyckoff’un birikim teorisini gündeme getirdi. Demeester, farklı birikim aşamaları olduğunu açıkladı ve konu Bitcoin için dibe geldi. Bitcoin topluluğu son düşüşlerle Bitcoin’in dibi gördüğünü düşünürken, Demeester henüz dibin görülmediğini ima etti.

“Gerçek dibe ancak yeniden birikim aşamasından sonra ulaşılacak, bu da varlığı satmak için hiçbir trader kalmadığında olacak” diyen Demeester, kesin rakamlar üzerinden şunları söyledi:

“3.000 dibinin çok üstündeyiz ve oraya geri döneceğimizi sanmıyorum. Belki bir 5.000’e kısaca dokunabiliriz.”

Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini de öne süren Demeester, bunun yakında olmayacağına da dikkat çekiyor. Varsayımlarını açıklığa kavuşturmak isteyen Demeester, 2018 ve 2019’da yeni nesil yatırımcıların kitleler halinde Bitcoin aldıklarının altını çizdi ve şunları söyledi:

“İnsanlar şöyle düşündü: ‘2017’de gibi sadece gemiye atlayalım ve yolculukta öne geçelim.’ 14.000’e gittik ama sanırım biraz fazla hızlı oldu.”

Tuur Demeester’a göre Bitcoin için yeni “yukarı ve aşağı” döngüsü hala düşüş yörüngesinde olduğumuzdan çok daha uzun sürecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x