Yükleniyor...

Ünlü İsimden Tahmin: “Bitcoin Bu Yaz 7 Bin Dolara Düşebilir”

Wall Street'in eski trader'ı Tone Vays, Bitcoin (BTC) fiyatının daha fazla düşüş yaşamasını bekliyor.

bitcoin bu yaz 7 bin dolara düşebilir

Wall Street’in eski trader’ı Tone Vays, Bitcoin (BTC) fiyatının daha fazla düşüş yaşamasını bekliyor. Yakın zamanda attığı bir tweet’te ünlü isim Bitcoin’in büyük bir direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başarmasıyla beraber bir kez daha 10 bin dolara dokunabileceğini belirtmişti.

Bununla birlikte, lider kripto para biriminin 9 bin 100 doların altına düştükten sonra daha fazla olumsuzluk yaşama olasılığı yüksek. Aslında, Vays BTC’nin bu yaz nisan sonundan bu yana ilk kez 7 bin dolarlık seviyeye düşmesini bekliyor.

Bitcoin Boğalarının Son Noktası

Vays’a göre, Bitcoin günlük grafikte yükselen bir üçgen çizmenin ortasında. Bitcoin’in 10 Mayıs’ta gerçekleşen 8 bin 100 dolar seviyesine düşmesinden bu yana, önde gelen kripto para birimi sürekli olarak biraz daha yüksek düşüşler yaşıyor. Vays tarafından yayınlanan model yükselen düşük eğilim çizgisini temsil ediyor.

tone vays bitcoin

Bu oluşum genellikle alıcılar satıcılardan daha kalıcı olduğu için daha fazla sinyal verir. BTC fiyatının rallisine devam etmesi için modelin düz üst eğilim çizgisinin üzerine çıkması gerekiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner