Yükleniyor...

Ünlü İsimler Bitcoin (BTC) Akımı Başlattı!

Bugün SpaceX CEO’su Elon Musk, Twitter biyografisine #Bitcoin etiketini ekledi.

unlu isimler bitcoin btc akimi baslatti

Bugün SpaceX CEO’su Elon Musk, Twitter biyografisine #Bitcoin etiketini ekledi. Bunun ardından birçok isim, profiline #Bitcoin etiketi eklemeye başladı.

Kripto para topluluğunda, popüler altcoin Dogecoin (DOGE) ile ilgili paylaştığı tweetler ile sıklıkla gündeme gelen Elon Musk, bu sefer Bitcoin paylaşımı ile gündemde. Geçtiğimiz saatlerde Bitcoin ile ilgili açıklamalar yaparak, Dogecoin örneklerinde olduğu gibi, lider kripto parayı harekete geçiren Musk, Twitter biyografisine de #Bitcoin etiketi ekledi.

unlu isimler bitcoin btc akimi baslatti

Musk, geçtiğimiz saatlerde Bitcoin hakkında attığı tweet’le, Bitcoin’in günlerdir konsolide olduğu 33.000 dolar seviyesinden yukarı yönlü bir harekete başlamasını yardımcı olmuştu. Bitcoin, bu ivme ile 38.000 dolar seviyesine kadar yükseldi. Hatta daha sonra bir kullanıcı, Musk’ın tweet’ini Bitcoin blokzincirine yazarak ölümsüzleştirdi. Detaylara “Elon Musk’ın Bu Sözleri Bitcoin Blokzincirine Yazıldı!” başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz.

Musk’ın ardından, birçok ünlü isim de profiline #Bitcoin etiketi eklemeye başladı. Reddit CEO’su Alexis Ohanian, SkyBridge’ın kurucusu ve dünyaca ünlü hedge fonu yöneticisi Anthony Scaramucci, ünlü YouTuber Mr. Beast, Jimmy Donaldson da #Bitcoin etiketi ekledi. Twitter CEO’su Jack Dorsey’in de biyografisinde #Bitcoin etiketi yer alıyor.

https://twitter.com/Bloqport/status/1355156352784605184?s=20


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x