Yükleniyor...

Ünlü İsimlerden Yarılanma Sonrası Bitcoin Tahminleri

Üçüncü Bitcoin (BTC) yarılanmasının 12 Mayıs tarihinde gerçekleşmesi bekleniyor.

unlu isimlerden yarilanma sonrasi bitcoin tahminleri

Üçüncü Bitcoin (BTC) yarılanmasının 12 Mayıs tarihinde gerçekleşmesi bekleniyor. Yarılanma etkinliğine bir aydan kısa bir süre kaldığı bu günlerde birçok ünlü isimlerden de Bitcoin’in yarılanma sonrası dair fiyat tahminleri gelmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple (XRP) ve Bitcoin hayranlığı ile bilinene Twitter kullanıcısı RobertArt, Twitter hesabından ünlü isimlerin tahminleri paylaştı.

Bitpay CCO: Bitcoin 2020 Yılında 20.000 Doları Aşacak

Ocak ayında Bloomberg ile röportaj yapan Bitpay Ticari Genel Müdürü Sonny Singh yaptığı açıklamada, Bitcoin’in Aralık 2017’de elde ettiği tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolar seviyesini, bu yıl geçme olasılığının yüksek ihtimal olduğunu belirtti.

Snigh, yaşanacak olan fiyat artışının birçok yorumcunun aksine yarılanma sebebi ile değil, kimsenin gerçekleşmesini beklemediği bazı olaylar sonucunda gerçekleşeceğine inanıyor. Snigh, örnek olarak ise geçtiğimiz yıl Facebook’un kendi kripto birimi planını duyurmasından sonra Bitcoin’in Temmuz ayında 13.000 dolar seviyesine çıkmasını gösteriyor.

BayernLB Bank: Bitcoin 2020’de 90.000 Dolara Ulaşacak

BayernLB Bank tarafından 1 Ekim 2019’da yayınlanan araştırma raporuna göre, bankanın analistleri lider kripto para biriminin bu yıl 90.000 dolara yükselmesini bekliyor.

Tim Draper: Bitcoin 2022’ye kadar 250.000 Dolara Yükselecek

Milyarder yatırımcı Tim Draper, Bitcoin’in fiyatının en az 250.000 dolara yükseleceğine inanıyor. Birçok açıklamasında bu tahminini tekrarlayan ünlü yatırımcı, aslında bu tahmininin bile üstüne çıkabileceğini belirtiyor.

Daha önce yaptığı bir açıklamada, kısa zaman içerisinde ev hanımlarının bile ödemeler için Bitcoin’i kullanacağını belirten Draper, kısa vadede Bitcoin’e güveninin tam olduğunu belirtti.