Yükleniyor...

Ünlü Kripto Para Analisti Squanch, Geleceğin Diploma İstemeyen Mesleğini Açıkladı

Coinkolik'in daha önce bildirdiği üzere, dev kripto borsası Coinbase; tartışmalı blockchain analitik yazılımı Neutrino'yu satın alarak, 'Coinbase Analytics' olarak yeniden markalandırmıştı.

Başlıksız 4 1

Coinkolik’in daha önce bildirdiği üzere, dev kripto borsası Coinbase; tartışmalı blockchain analitik yazılımı Neutrino’yu satın alarak, ‘Coinbase Analytics’ olarak yeniden markalandırmıştı. Son gelişmelere göre ise ünlü borsa, ABD’nin önemli kurumlarına veri satışı yapmak için görüşmelere başlamıştı.

Kamuya açık resmi belgelere göre Coinbase,  Uyuşturucu ile Mücadele İdaresi (DEA) ve İç Gelir Servisi (IRS) ile mütabakata varmaya çalışıyor. Bu konuyla ilgili olarak da Türk kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden Squanch (@bit_gossip) açıklamalarda bulundu.

“Blokzincir Dedektifliği, Geleceğin Diploma İstemeyen Mesleği”

Squanch adıyla bilinen kripto para analisti, bu vesileyle blockchain (blokzinciri) dedektifliğine de atıfta bulunarak, konuyla ilgili şunları aktardı:

“Coinbase 1 yıl önce bu grubu (neutrino) satın aldığında çok tepki almıştı. Şimdi bu adamlar aracılığıyla DEA ve IRS’ e (uyuşturucu ile mücadele ve maliye) bilgi satıyorlar. Blokzincir dedektifliği geleceğin diploma istemeyen mesleği. Henüz değerlenmemişken, araştırmaya başlayın.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x