Yükleniyor...

Ünlü Kripto Para Trader’ından XRP Fiyat Analizi: 0,27 Dolar için Hazır Olun!

Ünlü kripto para trader'ı Michaël van de Poppe'ye göre, en büyük üçüncü kripto para XRP, fiyatını 0,27 dolara taşıyabilecek önemli bir hareket yapmak üzere.

Ripple XRP Coin

Ünlü kripto para trader’ı Michaël van de Poppe’ye göre, en büyük üçüncü kripto para XRP, fiyatını 0,27 dolara taşıyabilecek önemli bir hareket yapmak üzere.

Yazım sırasında XRP, düne göre yüzde 0,42 oranında değer kazanarak 0,242 dolardan işlem görüyor.

2020’deki Zirveden Oldukça Uzaktayız

XRP, 2019’un dördüncü çeyreğinde kripto para piyasasının geri kalanıyla birlikte büyük oranda değer kaybetmiş ve 2020’ye girilmesiyle yükselişe geçmişti. Nitekim takvimler 12 Şubat’ı gösterdiğinde Kasım 2019’dan bu yana geçmek için mücadele verilen psikolojik eşik 0,30 dolar aşılmıştı.

Bu fiyat hareketinden birkaç gün önce Michaël van de Poppe, XRP’deki iki yıllık düşüş trendini sona erebileceğini ve 0,60 dolara ulaşma ihtimalinin bulunduğu yönünde iddialı bir tahminde bulunmuştu. O dönem gerçekten de analistin tahmin ettiği gibi yükselişe geçen en büyük üçüncü kripto para 0,34 dolara kadar çıkmış ve ardından düşüşe geçmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner