Yükleniyor...

Ünlü Kripto Para Uzmanı Eren Caner’den Bitcoin’de Kritik Seviye Uyarısı

Kripto para topluluğunun ünlü isimlerinden trader ve youtuber Eren Caner; 2017'de kripto para dünyasında yaşanan zararları hatırlatarak, o durumların bir daha yaşanmaması için yatırım önerilerini izleyicileriyle paylaştı.

eren caner 3

Kripto para topluluğunun ünlü isimlerinden trader ve youtuber Eren Caner; 2017’de kripto para dünyasında yaşanan zararları hatırlatarak, o durumların bir daha yaşanmaması için yatırım önerilerini izleyicileriyle paylaştı. Caner ayrıca Bitcoin ve Altcoin tahminlerini belirterek, aylık grafikle Bitcoin’le ilgili analizlerini de belirtti.

Bitcoin Aylık Analizi

Ünlü yerel trader, son Youtube videosunda şu açıklamalarda bulundu:

“Bitcoin’in aylık hareketine göre, lider kripto para varlığı şu an büyük bir simetrik üçgen içerisinden çıkıyor gibi görünüyor. Hatırlarsanız, bu üçgeni de kırıp 10.100 dolar direncine yükselmiştik. İşte aylık planda da üçgeni yukarı doğru kırdık ancak buralarda 1-2 ay daha kalmaya devam etmek lazım. Bu olursa 11.300 ve sonrasında da 13.300 dolar bölgeleri gelebilir. 

Eğer önümüzdeki ay boyunca BTC 8400 doların altına gerilemezse, yakın planda 6-7 bin dolara geri dönüş olmayabilir. Yalnız unutmayın ki bu aylık grafik; arada bir iki gün Bitcoin 6-7 bin dolarda takılırsa moral bozmayın. Kısa vadede, 1-2 hafta veya 3 haftalık süreçte güzel yükselişler için aşılması gereken ilk yer 10.100 dolar seviyesi. 9400 dolar altına düşmedikçe bence sıkıntı yok. Nacizane görüşlerim, yatırım tavsiyesi değildir.”

Eren Caner, ‘Kripto Sözlük’ adlı youtube kanalında kripto para ile ilgili tahmin ve analizlerini paylaşmaya devam ediyor. İlgili videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x