Yükleniyor...

Ünlü Kripto Para Yatırımcısı 100 Kat Yükselmesini Beklediği Kripto Paraları Paylaştı!

Kripto para influencer'ı ve yatırımcısı Lark Davis, 100 kat yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü ve oracle alanında hızla büyüyen Chainlink'in (LINK) hakimiyetine meydan okuyabileceğine inandığı üç kripto para birimini paylaştı.

Unlu Kripto Para Yatirimcisi 100x Yapmasini Bekledigi Kripto Paralari Paylasti

Kripto para influencer’ı ve yatırımcısı Lark Davis, 100 kat yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü ve oracle alanında hızla büyüyen Chainlink’in (LINK) hakimiyetine meydan okuyabileceğine inandığı üç kripto para birimini paylaştı.

Bu 3 Kripto Para Birimine Dikkat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Davis’in 100 kat yükselmesini beklediği kripto para birimleri arasında bir numarada bu ay sert bir düşüş yaşayan merkeziyetsiz ilk oracle olan Band Protocol (BAND) yer alıyor. Davis, BAND’ın yaklaşık 150 milyon dolarlık piyasa değerinin onu yeni zirvelere taşıyacağına düşündüğü parabolik bir yükselişe hazırladığını belirtiyor. Ünlü yatırımcıya göre Chainlik’in (LINK) en büyük rakibi BAND.

Davis’in paylaştığı listenin iki numarasında PoW algoritmasını kullanan Ethereum tabanlı bir oracle olan Tellor (TRB) yer alıyor. Ona göre Tellor, farklı yaklaşımı ile dikkat çekiyor. Madencilerin verileri zincir üzerinde aktarmadan ve akıllı sözleşmeleri güçlendirmeden önce derlemelerine olanak tanıyor olması farklı yaklaşımına basit bir örnek. Kripto para influencer’ı sözlerine Tellor’un son zamanlarda büyük bir değişiklik yaptığını da ekliyor. 33 milyon dolarlık piyasa değerine sahip TRB’nin Chainlik’in mevcut piyasa değerine ulaşmak için 100x’in üzerinde büyümesi gerektiğini şu sözlerle açıklıyor:

Tellor v2 yükseltmesi henüz piyasaya sürüldü ve yeni sürüm zincirdeki verileri yerleştirme hızı açısından büyük bir performans yükseltmesi sunuyor. Blok başına daha fazla veri noktası da ekleniyor. Daha iyi güvenlik parametrelerinin yanı sıra token ücreti yakma işlemine de sahibiz, ki bu uzun vadede Tellor’un fiyatının yükselmesi için önemli.

Kripto para yatırımcısının listesindeki son oracle ise DAI. DAI ile ilgili beklentilerini şu sözlerle ifade ediyor:

DAI, piyasa aktörlerinin kaynak, tedarik ve güvenilir verileri paylaşma veya veya oracle’ların Wikipedia’sı gibi kendilerini tanıtmalarını sağlayan açık kaynaklı bir oracle platformudur. Bu, özellikle DeFi ekosistemi için oluşturuldu. DAI token sahipleri, kripto-ekonomik teşvikler ve yönetişim token’larını stake etme yoluyla verileri dahili olarak yönetir, elde eder ve doğrular.

Davis, DAI’nin geleneksel finans için API’ler sağlayabileceğini ve gerçek dünya verilerini Blockchain dünyasına bağlayabileceğine dikkat çekiyor. 37 milyon dolarlık piyasa değerinde olan DAI’nin Chainlink’in 3.8 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşabilmesi için 100 kat yükselmesi gerektiğine işaret ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x