Yükleniyor...

Ünlü Kripto Para Yorumcusundan Çarpıcı İddia: “OKEx’te Kalan Paralar El Altından Satılıyor!”

Kripto para piyasalarını sarsan OKEx haberleri ardından, yatırımcılar da dev borsadan gelecek haberi deyim yerindeyse dört gözle bekliyor.

Unlu Kripto Para Yorumcusundan Carpici Iddia OKExte Kalan Paralar El Altindan Satiliyor

Kripto para piyasalarını sarsan OKEx haberleri ardından, yatırımcılar da dev borsadan gelecek haberi deyim yerindeyse dört gözle bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce bildirdiğimiz üzere popüler kripto para borsası; özel anahtar sahiplerinden birisinin bir soruşturma altında olması sebebiyle tüm borsadaki para çekme işlemlerini durdurdu. Bu da akıllara kripto para topluluğunda birçok kişi tarafından referans verilen “özel anahtarın yoksa, coin’in de yok” söylemini getirdi.

not your keys, not your coins

Borsa Açıklama Yaptı

Dev kripto para borsası Twitter’dan yaptığı açıklamada, borsadan para çekme işlemlerinin geçici bir süre ile askıya alındığını ancak diğer işlemlerin sorunsuz çalıştığını topluluğa duyurdu. Borsanın CEO’su Jay Hao da Twitter’da konuya ilişkin açıklama yaptı ve “Paranız güvende” mesajı vererek yatırımcıları rahatlatmaya çalıştı.

Kripto Emre Uyardı

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden kripto para yorumcusu Kripto Emre ise konu ile ilgili duyumlarını Twitter hesabında paylaşarak, dev kripto para borsasının kullanıcılarını uyardı:

“Uzak doğudaki müşterilerimden öğrendiğim ilginç bir şeyi paylaşmak istedim: Çin’de insanlar OKEx’te kalan paralarını el altından %20 iskonto ile devrediyor/satıyormuş. Yakın zamanda OKEx’ten para çekimleri mümkün olmayacağa benziyor.”

https://twitter.com/kriptoemre/status/1318464412747968512

“OKEx’in kurucusu Star Xu bu hafta serbest bırakılacak şeklinde dedikodular da çıkmaya başlamış. Ama Çin’de tutukluların işlem görüp serbest bırakılması ortalama 37 gün sürüyormuş. Benim de OKEx’te param kaldı, ama neyse ki üzecek bir miktar değil.”

https://twitter.com/kriptoemre/status/1318466247714082818


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x