Yükleniyor...

Ünlü Madencilik Şirketinin Hisseleri, Nasdaq’ta İşlem Görecek

Hut 8 Mining Corporation (TSX HUT), Amerika'nın en eski ve en gelişmiş kripto para madenciliği şirketlerinden bir tanesi.

Nasdaq ck

Hut 8 Mining Corporation (TSX HUT), Amerika’nın en eski ve en gelişmiş kripto para madenciliği şirketlerinden bir tanesi. Hali hazırda Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören şirketin hisseleri şimdi de Nasdaq’ta yer almaya hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Konuyla ilgili resmi açıklama Hut 8 ekibinden geldi. Twitter üzerinden gerçekleştirilen açıklamada, hisselerin Nasdaq’ta listelenmek üzere onay aldığı ifade edildi.

Hut 8 hisseleri Nasdaq Global Select Market’te satışa sunulacak. Konuya ilişkin ayrıntıların kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

Şirketin açıklamasına göre, hisseler “HUT” koduyla listelenecek. Hisseler Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nda da aynı isimle listeleniyor.

Ayrıca şirketin hisseleri “over-the-counter” ile OTCQX aracılığıyla alınıp satılabilir.

MicroStrategy CEO’sundan Tebrik

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Twitter üzerinden şirketi tebrik etti. Saylor ilerleyen yıllarda çok daha fazla madencilik şirketinin ABD borsalarında listeleneceğini düşünüyor.

Bitcoin geliştirmenin bir sonraki aşaması, birçok Bitcoin madencisinin ABD’de halka açılmasını sağlayacak ve bitcoin’e ek bir güvenlik, bütünlük ve dayanıklılık katmanı sağlayacaktır. @Hut8Mining’i tebrik ederiz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x