Yükleniyor...

Ünlü Milyarder, Bitcoin’i Takip Etmeyi Öneriyor

Hayırsever milyarder Bill Pulte, takipçilerini Bitcoin (BTC) ve değerli varlıkları yakından takip etmeye çağırarak Robert Kiyosaki’nin kitabından alıntı yaptı.

hayırsever milyarder Bitcoini btc önerdi

Hayırsever milyarder Bill Pulte, takipçilerini Bitcoin (BTC) ve değerli varlıkları yakından takip etmeye çağırarak Robert Kiyosaki’nin kitabından alıntı yaptı. Pulte, Twitter’da Bitcoin’e verdiği desteği bir kez daha dile getirdi. Altın ve gümüş ile birlikte Bitcoin’in yakından takip edilmesini isteyen Pulte, takipçilerine bunu öneriyor.

Bitcoin Fakirlere Yardım Edebilir

Pulte Aralık ayında, 11 BTC satın aldığını duyurdu. Ona göre Bitcoin, dünyadaki fakir insanlara yardım etmeyi sağlayacak bir araç olarak kullanılabilir. Pulte, bu konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullanmıştı:

“Kripto para birimi dünyanın en yoksullarına yardım edebilir. Özellikle de ‘bankasız’ olanlara. Bir hayırsever olarak, bu nedenle benimsenmeyi teşvik etmek istiyorum.”

Pulte dışında, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve girişim kapitalisti Tim Draper da dahil olmak üzere birçok isim daha Bitcoin savunucusu olarak biliniyor. Son günlerde, efsanevi riskten korunma fonu yöneticisi Paul Tudor Jones da, 5.1 milyar dolarlık net değerinin yüzde ikisi ile BTC’ye yatırım yaparak yüksek profilli kripto para destekçileri listesine katıldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner