Yükleniyor...

Ünlü Milyarder Tim Draper: “Bitcoin Sayesinde Kabile Hayatından Kurtuluyoruz”

Teknoloji girişimcisi ve Bitcoin (BTC) boğası Tim Draper’a göre Bitcoin ile beraber tüm kripto paralar, küreselleşmeyi ve endüstrilerin ademi merkeziyetçiliğini hızlandıracak bir çözüm yolu

tim draper bitcoin

Teknoloji girişimcisi ve Bitcoin (BTC) boğası Tim Draper’a göre Bitcoin ile beraber tüm kripto paralar, küreselleşmeyi ve endüstrilerin ademi merkeziyetçiliğini hızlandıracak bir çözüm yolu. Ünlü milyarder şu an için politikaları ile Bitcoin’e ve diğer tüm kripto paralara karşı çıkan devletlerin, kısa zaman içerisinde kripto para piyasasını kabul edeceğini savunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

En son LA Blockchain Zirvesi’nde konuşma yapan Draper, internetin başlattığı devasa küresel dönüşüm sayesinde sınırların anlamsız kaldığını ve Bitcoin’in emlaktan bankacılığa kadar herseye değiştirmek üzere olduğunu belirtti.

“Bitcoin’in birdenbire ortaya çıkması, tüm dengeleri değiştirecek.”

Bitcoin’in ortaya çıkması ile birlikte, büyük bir değişikliğin başladığını anladığını belirten Draper’a göre, lider kripto para ile birlikte dünya antropolojik bir sıçrayış yaşayarak, adeta kabile hayatından çıktığımız hissini uyandıracak.

Şimdi sınırların giderek daha anlamsız hale geldiğini ve ademi merkeziyetçi dünyanın daha önemli hale geldiğini belirten ünlü milyarder, dünya çağında değişecek ve merkesizleşecek birçok sektör bulunduğunu ve bu sektörlerin, bankacılıktan, sigortaya,gayrimenkule ve yönetişime kadar uzayacağını belirtti.

Draper, önümüzdeki 20 yıl içinde dünyanın inanılmaz bir küreselleşme göreceğini söylüyor. Milliyetçi ve izolasyonist idealler her ne kadar dünyanın ilerlemesine engel olmaya çalışsa da başarılı olamayacağını belirten ünlü milyarder, değişen dünyaya herkesin ayak uyduracağını söyledi.

“Önümüzdeki engeller kötü görülebilir ancak biz bu yeni dünyaya taşınırken, bu engeller ölen bir aslanın kükreyişinden farksız. Heyecanlı olduğumuz bu zamanlarda, her ne kadar engel olmaya çalışsalar da Bitcoin olmazsa başka bir kripto para, bir blockchain ve akıllı sözleşmeler devam edecektir. Son olarak bugün dolar ile aldığımız herşeyi kripto paralar ile almaya başlayacağız. “

Kripto paraların gelişimini ve ülkeler tarafından benimsenmesi, her geçen gün hız kazanıyor.  Daha önceleri tamamen kripto para piyasasına karşı çıkan devletlerin düzenleyicileri, şimdi bir şekilde kontrolü ele sağlamak için yoğun mücadele veriyorlar. Çünkü birçok devlet bu gelişimin önünde duramayacağının farkına vardı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x