Yükleniyor...

Ünlü Milyarder Warren Buffett: Hiçbir Zaman Kripto Para Almadım, Almayacağım

Ünlü milyarder Warren Buffett, CNBC'ye verdiği son röportajda kripto para karşıtı görüşlerinin arkasında olduğunu bir kez daha göstererek asla kripto para almayacağını söyledi.

Warren Buffett Bitcoin BTC Kripto Para

Ünlü milyarder Warren Buffett, CNBC’ye verdiği son röportajda kripto para karşıtı görüşlerinin arkasında olduğunu bir kez daha göstererek asla kripto para almayacağını söyledi. Buffett, Bitcoin’in gerçek bir amaca hizmet etmediği konusunda ısrar ederken, bu sebeple beklenen ilgiyi görmediğini belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Röportaj sırasında Buffett’e bir yardım müzayedesinin bir parçası olarak kendisi ile akşam yemeği yemek için 4 milyon doların üzerinde ödeme yapan TRON CEO’su Justin Sun’la yakın zaman önce gerçekleşen yemekle ilgili soru da yöneltildi. Buffett, Sun ve diğer konuklarının kendisine çok iyi davrandığını ve saygın bir görüşme gerçekleştirildiğini söylerken, TRON CEO’sunun kripto paralar konusundaki fikrini değiştiremediği konusunda ısrar ettiği görülüyor.

Öte yandan röportaj sırasında Warren Buffett’in Blockchain teknolojisini bir dönem araştırdığını gösteren bir dizi açıklamada bulunması ise dikkatlerden kaçmadı. Dijital defter arkasındaki fikri ve Bitcoin’in sabit arzını açıkça bildiğini gösteren beyanlarının yanı sıra Sun’ın Buffet’e akşam yemeğinde biraz Bitcoin verdiği sorusu karşısında Buffet’ın oldukça rahatsız olduğu ve hiç kripto parasının olmadığını tekrarladığı görülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x