Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ünlü Milyarderin Yatırım Yaptığı Altcoin Patlama Yaşadı

Ünlü Milyarderin Yatırım Yaptığı Altcoin Patlama Yaşadı

ABONE OL:google-news

Ünlü milyarder Mark Cuban’ın, kısa süre önce kripto para portföyünün bir parçası olduğu ortaya çıkan altcoin’lerden biri patlama yaşadı. Cuban’ın cüzdanı, geçtiğimiz günlerde NFT piyasası Rarible’da listelenen bir koleksiyonu tanıtmasının ardından ortaya çıkmıştı.

Bir Daily Hodl haberine göre, cüzdanın ortaya çıkmasından bu yana, birçok kişi Cuban’ı dikkatini çekmek ve favori kripto paralarını göstermek için cüzdana küçük miktarlarda transferler yaptı. Cuban’ın cüzdanında ise, yaklaşık 100 dolar değerinde Aave (AAVE), Hex (HEX), Serum (SRM) ve Rari Governance Token (RGT) bulunuyordu.

Cuban’ın sahip olduğu önde gelen altcoin’lerden AAVE, devasa yükselişine devam ederken, HEX yatay hareket sergiledi. Cuban’ın sahip olduğu bir diğer altcoin olan Rari Governance Token (RGT) ise, %128 oranında bir yükseliş yaşadı. RGT, CoinMarketCap verilerine göre Cuma günü 1.3 dolarda bulunurken, Cumartesi günü 3.02 dolara sıçrayarak %128.7 oranında arttı.

RGT, kripto para yatırımcılarının risk iştahlarına göre getiri elde etmelerine yardımcı olan ve özerk bir çözüm olarak tasarlanan Rari Capital’in yerel token’ıdır. Token, sahiplerine yönetime ve protokol için yeni girişimlere oy verme ve Rari Capital’deki işlemler konusunda ayrıcalık tanıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar