Yükleniyor...

Ünlü Müzik Grubu Kings of Leon, Yeni Albümünü NFT Olarak Yayınlayacak

Dünyaca ünlü müzik grubu King of Leon, yeni albümlerinin NFT formatında da yayınlanacağını duyurdu.

kings of leon

Dünyaca ünlü müzik grubu King of Leon, yeni albümlerinin NFT formatında da yayınlanacağını duyurdu. Grubun yeni albümü, Spotify, Apple Music ve Amazon’un yanı sıra bir blockchain platformu olan YellowHeart’ta da NFT haliyle yayınlanacak.

Kings of Leon yeni albümlerini NFT formatında yayınlayarak bunu gerçekleştiren ilk rock grubu olma özelliğine de kavuşacak.

Grubun “When You See Yourself” isimli albümü, geleneksel platformların yanı sıra, 2018 yılında kurulan blockchain tabanlı müzik platformu YellowHeart’ta da yayınlanacak. Albüm üç farklı token olarak sunulacak. Bunlardan birincisi özel bir albüm paketi, ikincisi canlı gösteri, üçüncüsü de görsel ve işitsel sanat öğelerini barındıracak.

Daha önce de NFT albümler çıkarılmış olsa da, bu albümler genellikle 3LAU gibi DJ’lerin alanı olma özelliği taşıyordu. Kings of Leon ise bu sektör içerisine giren ilk rock grubu olacak.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner