Yükleniyor...

Ünlü NFL Yıldızı, Gelirinin Bir Kısmını Bitcoin’e (BTC) Çevirecek

Ünlü NFL yıldızı Saquon Barkley, yıllık marketing karını Bitcoin'e (BTC) dönüştürmeyi planlıyor.

barkley

Ünlü NFL yıldızı Saquon Barkley, yıllık marketing karını Bitcoin’e (BTC) dönüştürmeyi planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Profesyoneel futbolcu Saquon Barkley, pazarlama anlaşmalarından elde ettiği tüm karı Bitcoin’e dönüştürmek için Strike’ı kullanacağını söyledi. New York Giants’ın yıldızı, artan enflasyon karşısında serveti korumanın tek yolu olduğunu vurguladı.

Bitcoin’e Dönüştürmek Akıllıca

Ünlü Bitcoin boğası Anthony Pompliano’nun “The Best Business Show” programında konuşan Saquon Barkley gelecekte tüm parasını yalnızca Bitcoin olarak almak istediğini söyledi. 24 yaşındaki yıldız oyuncu, enflasyon sebebiyle Bitcoin’in önemini vurguladı.

“Enflasyonu görüyoruz ve servetimizi kurtaramayacağımızı öğreniyoruz. Bu yüzden marketing gelirlerimi Bitcoin olarak alacağım”

Barkley, ailesi için nesiller boyu zenginlik yaratmak istediğini söyledi. Ona göre, bunu sadece maaşla gerçekleştirmek imkansız. Sporcu daha da ileri giderek Bitcoin’e yatırım yapmanın en akıllıca şey olduğunu söyledi.

Futbolcu, Toyota, Pepsi ve Nike gibi büyük markalarla onay anlaşmaları yaptı. Joe Pompliano’ya göre, Barkley marketing gelirinde “yılda 10 milyon dolardan fazla” kazanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x