Yükleniyor...

Ünlü Şarkıcı Emre Aydın’dan Çılgın Bitcoin Fiyat Tahmini!

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Emre Aydın'ın kripto para ve blockchain teknolojisine olan merakını daha önceki yazılarımızda bildirmiştik.

aydın 2

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Emre Aydın’ın kripto para ve blockchain teknolojisine olan merakını daha önceki yazılarımızda bildirmiştik. Emre Aydın özellikle Bitcoin konusunda zaman zaman dikkat çeken çıkışlar yapıyor ve yerli kripto para topluluğu tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Aydın’ın attığı son tweet’lerden biri ise kripto para topluluğuna yine hareketli dakikalar yaşattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

https://twitter.com/emreaydin/status/1274774723881205760

Emre Aydın’ın “Dip 2730” diyerek Bitcoin’de görmeyi umduğu seviyeyi belirtmesi, yerli kripto para topluluğuna renkli anlar yaşattı. Kimi takipçisi Emre Aydın’a “Olamaz, imkansız” gibi yorumlar yaparken, kimisi de şarkıcının Bitcoin’den bahsetmiş olamayacağını düşünerek “S&P 500’den bahsediyor sanırım” dedi. Ancak Aydın, Bitcoin’den bahsettiğini açık ve net bir şekilde belirtti.

Kripto para topluluğunun ünlü diğer isimleri ise Aydın’ın tweet’ine cevap vermekte gecikmediler. Yerli kripto para topluluğunun sevilen isimlerinden analist ve Ninja Traders’ın kurucusu Crypto Kemal, Aydın’ın tweet’ine esprili bir dille karşılık verdi:

“Vur dedik öldürdün”

Kripto para topluluğunun önde gelen analistlerinden Dr. Hardfork ise şunları belirtti:

“8800’de bile alıcı buluyor. 2730’ler hayal”

“Emre Aydın Bearish Çıktı”

Kripto para topluluğunun önde gelen bir başka ismi Squanch ise Aydın’ın tweet’ini alıntılayarak şaşkınlığını gizleyemedi ve şöyle bir tepki verdi:

“Emre Aydın, Bearish çıktı”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x