Yükleniyor...

Ünlü Trader, Binance Coin (BNB) ve Dört Kripto Varlığın Yükselmeye Devam Edeceğine İnanıyor

Kripto stratejisti ve trader'ı Scott Melker, Binance Coin (BNB) ve dört kripto varlığın yükseliş sinyalleri gösterdiğini ifade etti.

bnb

Kripto stratejisti ve trader’ı Scott Melker, Binance Coin (BNB) ve dört kripto varlığın yükseliş sinyalleri gösterdiğini ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Melker yeni bir strateji oturumunda takipçilerine, Binance’in tokenının 542,18 dolarlık mevcut değerinden %80’in üzerinde artış gösterebileceğine inandığını ifade ediyor. Melker’a göre hedef 1000 dolar seviyesi.

“Hedefi tahmin edin. 1000 dolar.”

Trader ayrıca yükseliş trendine devam edeceğini söylediği blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) gelişimini de izliyor.

“Hacim yeniden artıyor. Bu çok saçma. Ancak bunun temel bir sebebi var. Bir ton TVL kitlendi ve insanlar kullanıyor. Katman 2 sorunları çözüyor. Demek istediğim şey bu bir çılgınlık.”

Melker’in radarında yer alan bir başka DeFi prohesi ise Polkastarter. Trader’a göre Polkastarter, büyük bir yükseliş başlatmış durumda.

“Polkastarter, harika görünüyor. Hacim artıyor ve daha da artabilir. Kesinlikle daha fazla artmalı.”

Otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI) de Melker’ın listesinde yer alıyor. Kripto analisti, varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23,40 doları hedeflediğini ifade ediyor.

“Sushiswap güzel bir çıkış yakaladı. Şimdi bunun 18.346 doların üzerinde olmasını istiyorsunuz diyebilirim. Aksi takdirde ise 15.170 dolardan satın alınabilir.”

Trader’ın listesindeki son kripto para, merkezi olmayabn oracle ağı Chainlink’tir (LINK). Melker, Chainlink’in şu anki 0.00085 olan değerinden 0.001’e, ardından 0.0012’ye ve 0.0016’ya yükselirken Bitcoin’e (LINK / BTC) karşı yükseliş eğilimi gösterdiğini söylüyor.

“Harika görünüyor. Buraya geldi (0.00037 ), yeniden test edildi ve yukarı çıkmaya hazır gibi görünüyor. LINK iyi görünüyor. Gitmeye hazır görünüyor. Oldukça iyi görünüyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x