Yükleniyor...

Ünlü Trader Bir Sonraki Bitcoin Rallisinde Patlama Yapacak 3 Kripto Parayı Paylaştı

Ünlü kripto para trader'ı Lark Davis, bir sonraki uzun vadeli Bitcoin (BTC) boğa koşusunda, az bilinen üç kripto para biriminin patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Unlu Trader Bir Sonraki Bitcoin Rallisinde Patlama Yapacak 3 Kripto Parayi Paylasti

Ünlü kripto para trader’ı Lark Davis, bir sonraki uzun vadeli Bitcoin (BTC) boğa koşusunda, az bilinen üç kripto para biriminin patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Davis, YouTube ve Twitter’daki toplam 256.000 takipçisine, Ethereum’un rakibi Polkadot üzerine inşa edilmiş birkaç önemli kripto para birimini araştıedığını söyledi.

Trader’ın İlk Beklentisi: OCEAN

Kripto para trader’ının listesinin başında Ocean Protokolü (OCEAN) geliyor.

Kripto para trader’ı Davis, Ocean’ın muazzam büyüme potansiyelini, şirketlerin verilerini verimli bir şekilde satmalarına ve diğer firmalardan güvenli bir pazarda veri satın almalarına izin verme olanağına bağlıyor.

Trader’ın İki Numarası: Energy Web

Listedeki iki numara, Davis’in eski enerji sektörünü dönüştürme kapasitesine sahip olduğunu söylediği bir protokol olan Energy Web (EWT).

“Energy Web’in amacı, enerji sektörü için en önemli blokzinciri ağı olmaktır. Şimdi açıkça görülüyor ki, burada gerçekten çok çeşitli kullanım durumlarını ele alan çeşitli uygulamalar geliştirilebilir, örneğin; elektrikli araç şarjı, eşler arası enerji ticareti, enerji sertifikaları ve şirketler, işletmeler gibi durumlar geliştirilmeye açık görünüyor.”

Davis Energy Web’in, enerji üretim altyapısında büyük ölçüde modası geçmiş küresel şebekeyi yükseltmeye yardımcı olmak için, doğru zamanda piyasaya sürülen doğru teknoloji çözümü olabileceğinden, pek çok vaatte bulunduğunu iddia ediyor.

“Önümüzdeki on yıl içinde, küresel olarak elektrik altyapımızda büyük bir iyileştirme olacağını göreceğiz ve blockchain – Energy Web gibi bir şey – kendisini bu resmin tam merkezinde bulabilir.”

Trader’ın Son Beklentisi: Kusama

Listedeki son Polkadot tabanlı varlık Kusama’dır.

“Kusama aslında Polkadot ile aynı teknoloji üzerine inşa edilmiş, ancak daha hızlı bir yönetim biçimine ve kendi doğal KSM token’ına sahip olan Polkadot’a paralel bir ağdır. Kusama’nın amacı, Polkadot kripto para birimlerine deney yapabilecekleri, yenilik yapabilecekleri, oynayabilecekleri bir ortam sağlamaktır… Ana Polkadot zincirine geçmeden önce işler burada dönecek.”

Davis, Kusama’nın geleceğinin özellikle Polkadot’un başarısına bağlı olduğunu belirtiyor.

“Polkadot üzerine inşa edilecek her şey muhtemelen önce Kusama’dan geçecek. Yani Polkadot büyüdükçe Kusama da büyüyecek.”

Kripto para trader’ına göre Kusama, nispeten düşük piyasa değeri nedeniyle muazzam bir büyüme potansiyeline sahip.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x