Yükleniyor...

Ünlü Trader Boğalara Seslendi: Düzeltmeden Korkmayın!

Hem kripto para birimlerinde hem de borsalarda 7 yıllık deneyime sahip olan trader Eric Choe, devam eden düzeltme ve ayıların Bitcoin'in (BTC) Nisan ayındaki kazançlarını silme olasılığı hakkındaki görüşlerini Twitter'da açıkladı.

btc bear

Hem kripto para birimlerinde hem de borsalarda 7 yıllık deneyime sahip olan trader Eric Choe, devam eden düzeltme ve ayıların Bitcoin’in (BTC) Nisan ayındaki kazançlarını silme olasılığı hakkındaki görüşlerini Twitter’da açıkladı.

Marttaki Düşük Seviyeler Yok Ama Dikkatli Olun

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Trader Choe, 9.000 doların altındaki seviyelere yapılan düzeltmenin Bitcoin (BTC)’ nin çok ihtiyaç duyduğu bir şey olduğunu vurguladı. Kısacası boğalar bundan korkmamalıdır. Ancak bu durum ‘dipten Bitcoin alma’ zamanının geldiği anlamına da gelmemektedir.

https://twitter.com/ChoeTrades/status/1257155373720428545?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-36604079721505289005.ampproject.net%2F2004240001480%2Fframe.html

Eric Choe, Bitcoin (BTC) birikiminin bir sonraki aşaması olarak kendimizi başka bir ‘büyük ya da küçük’ dalış için hazırlamamız gerektiğini söyledi. Ancak analizinin en ilginç noktası bu ‘dip’in büyük ya da küçük olacağını belirtmesiydi.

Trader, Bitcoin (BTC) fiyatının Mart ayının en düşük seviyelerinin altına düşmeyeceğini itiraf etti. Hatırlayacak olursak 12 Mart 2020 kripto para dünyasının Kara Perşembe’sinde; dijital varlık bazı spot borsalarda 3.700 dolar ve türev ticaret platformlarında 3.200 dolar seviyelerini görmüştü.

Ancak, yeni bir katliam olasılığı boğalar tarafından yok sayılmamalıdır. Eric Choe böylesi bir senaryoya şahsen hazır olduğunu belirtti.

Kurumları Bekliyorum

Bu değerlendirme, kripto pazarında büyük bir kurumsal alıcı istilası durumunda değişebilir.

Bu yılın başlarında büyük kurumlar zaten Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) aracılığıyla 26.000 Bitcoin (BTC) satın aldı. Bu koinler 1 yıl boyunca kilitli kalmaktadır. Ayrıca, büyük ölçekli kurumsal yatırımcılar yüksek performanslı Bitcoin (BTC) madenciliğine önemli bir ilgi gösterdi .