Yükleniyor...

Ünlü Trader, Kurumsal Benimsemenin Ardından Patlama Yapacak 2 Altcoin’i Açıkladı

Kripto trader'ı Tyler Swope, milyar dolarlık bir sermayenin iki dijital varlığa akacağını ve bu altcoin'lerin bir sonraki altcoin patlamasına öncü olacağını ifade ediyor.

rocket

Kripto trader’ı Tyler Swope, milyar dolarlık bir sermayenin iki dijital varlığa akacağını ve bu altcoin’lerin bir sonraki altcoin patlamasına öncü olacağını ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Swope, 255.000 YouTube abonesine Compound Finance’in (COMP) piyasa değerine göre kripto varlıkları listesinde çok daha yükseğe çıkacağını söyledi.

Swope, blockchain devi Circle’ın, işletmelere DeFi kredi piyasalarına ve diğer hizmetlere erişim sağlama planlarında Compound Finance’ı kullanacağını açıkladığı bir duyuruya atıfta bulundu.

“Bu DeFi protokolü, Circle’ın DeFi API’si ile çalışan ilk protokol olacak… Peki neden böyle bir tercih yapacaklar? Birincisi listelerde çok aşağılara indi, 58. sıraya düştü, bir grup saçma tokenlar ise hiçbir faydası olmamasına rağmen daha üst sıralarda yer aldı.

Hatta CETH, CDAI, CUSDC gibi C tokenları, Compound’un yönetişim tokenından daha yüksek sıralarda yer aldı. Bu tokenların daha yüksek olması, Compound Finance protokolünün yoğun bir şekilde kullanıldığını kanıtlıyor. Bence bu token bahsettiğim tokenlardan daha yüksekte yer almalı. En azından ilk 30 kripto içerisinde”

Compound, yazı kaleme alındığı sırada 373,58 dolardan işlem görüyor. Şu anda Coingecko’da 50. sırada yer alıyor.

Swope’un sözünü ettiği bir diğer altcoin de kurumsal blockchain çözümleri geliştiren ve tokenize edilmiş varlıklar için entegrasyon platformları ve ekosistemler oluşturan Unibright (UBT).

Unibright, ticari işletmelere bir dizi yeni blockchain tabanlı hizmet sağlamak için açık kaynaklı bir girişim olan Baseline Protocol ve Baseledger’ın geliştirilmesinde de önemli bir rol oynamaktadır.

CoinGecko’ya göre UBT, yazı kaleme alındığı sırada 1,27 dolardan işlem görüyor. Kripto para sıralamasında ise 191. sırada yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x