Yükleniyor...

Ünlü Trader’a Göre Kısa Bir Sürede Fiyatını Katlayan Altcoin’de Boğa Sinyalleri Var

Popüler trader ve analist Crypto Messiah, 10 günden daha kısa bir sürede %238’in üzerinde artış gösteren bir altcoin’in yükseliş sinyalleri verdiğini söyledi

usta trader altcoin

Popüler trader ve analist Crypto Messiah, 10 günden daha kısa bir sürede %238’in üzerinde artış gösteren bir altcoin’in yükseliş sinyalleri verdiğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para trader’ı 72.000 Twitter takipçisine Badger DAO (BADGER) konusunda yükseliş hissettiğini ve hatta projenin kurucusu Chris Spadafora ile röportaj yapacak kadar ileri gittiğini söyledi:

“Çocuklar… Muhtemelen Chris Spadafora ile Badger hakkında röportaj yapan ilk kişiyim ve bir aydan fazla süredir tweet atıyordum. Açıkçası çok beğendim.”

Badger merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO), merkezi olmayan finans (DeFi) alanında teminat olarak Bitcoin (BTC) kullanımını hızlandırmak için ürünler ve altyapı oluşturmayı amaçlayan yeni bir kripto para şirketidir. Badger’ın sistemi, topluluk üyelerini işbirliği yapmaya ve tüm katılımcılara fayda sağlayacak ürünler geliştirmeye teşvik ediyor.

“Badger topluluğu üyeleri, DAO’ya yeni ürün fikirleri önerebilir, teklifi video aracılığıyla daha büyük topluluğa sunabilir ve sonunda aşamaları geçerse teklifi alabilir. Onaylandıktan sonra Badger DAO operasyon ekibi onu inşa etmek, finanse etmek ve pazarlamak için onlarla işbirliği yapacak. Tabii ki, amaç bunları öneren tek bir topluluk üyesi değil, bunun yerine birçok katılımcının en iyi ürünleri yaratmak için bir araya gelmesidir.”

Ürün üreten topluluk üyeleri, Badger yatırımcıları ve DAO, üründen elde edilen karı paylaşacak.

Şu anda Badger DAO’da iki ürün bulunmaktadır. İlki, tokenize edilmiş BTC varlıklarında uzmanlaşmış bir DeFi getiri toplayıcısı olan Sett’tir. İkinci ürün, BTC fiyatına sabitlenmiş, gözetim dışı bir token olan Digg’dir:

“Bu, Bitcoin fiyatına sabitlenmiş esnek bir tedarik kripto para birimidir. Her gün arz, DIGG ve BTC’nin USD değerine göre tüm cüzdanlarda otomatik olarak ayarlanır. Digg’in fiyatı BTC’den yüksekse cüzdan bakiyeniz artar; daha düşükse, bakiyeniz azalır.”

Crypto Messiah’a göre Badger DAO, “kral düzeyinde güç” gösteriyor. CoinGecko’ya göre, kripto varlığı piyasaya sürüldükten bir gün sonra 2,88 dolardan 9,76 dolara yükseldi. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada ise 10.18 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x