Yükleniyor...

Ünlü Trader’lar Ripple Tahminlerini Paylaştı: XRP Fiyatında Ayılar Mı Boğalar Mı Üstünlük Kuracak?

XRP fiyatı küçük bir artış gösteren yeşil renktedir.

XRP Ripple fiyat analizi

XRP fiyatı küçük bir artış gösteren yeşil renktedir. Ancak, yatırımcılar bundan sonra Ripple’ın XRP’sinin hangi yönde hareket edeceğinden şüphe duyuyorlar. Yükseliş eğilimi olup olmadığına bakan trader’lar ise, XRP grafiğini oldukça kötü görüyorlar.

Ripple (XRP) Kan Kaybetmeye Devam Ediyor

Brad Garlinghouse tarafından yürütülen Ripple tarafından kontrol edilen XRP, kripto topluluğunda Bitcoin’den (BTC) sonra ikinci favori kripto para gibi görünüyor. XRP piyasa değeri ile üçüncü sırada yer alıyor ve çok sayıda yatırımcı ve trader XRP fiyat hareketlerini dikkatle izliyor.

Bir süre önce, 0,30 doları aşamayan XRP’nin fiyatı, psikolojik olarak önemli olan 0,25 dolar seviyesinin altına ve oradan sonra da 0,20 doların altına düştü.

Yazım zamanında, XRP Cuma gününden bu yana biraz yükselirken 0,19 dolardan işlem görüyor. Ancak, trader’ların görüşleri XRP’nin yapacağı bir sonraki hamleyle ilgili olarak ikiye ayrıldı. Bazıları yakında bir kopuş beklerken, bazıları da XRP grafiğinin ‘oldukça kötü’ göründüğünü söylüyor.

XRP’de Yükseliş Beklentileri

Twitter’da @joker_xrp olarak bilinen bir kripto trader’ı, şu anda XRP fiyatının, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi 4 dolara ulaşmadan Aralık 2017’deki fiyatına benzer şekilde davrandığı söylüyor. Ayrıca, hala ucuzken yatırımcılara XRP stoklama şansını kaybetmemesi gerektiğini tavsiye ediyor. Ancak, yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmalarını ve kaybetmeyi göze alamayacakları miktarlarla yatırım yapmamaları gerektiğini hatırlatıyor.

Başka bir kripto trader’ı ve XRP hayranı, _Crypto_Maniac_, XRP/BTC grafiğinin bir ekran görüntüsünü yayınladı ve bu ticaret çiftinde yükseliş beklediğini söyledi.

XRP/BTC Grafiği Oldukça Korkunç Görünüyor

Başka bir kripto trader’ı @im_calmly, Bitcoin’e karşı XRP ticareti yaptığını söylüyor. BTC fiyatındaki artışa rağmen, XRP’nin düşüş eğiliminde olduğunu ve XRP/BTC çiftinin ona “oldukça korkunç” göründüğünü söylüyor.

Ripple, Bitmain’den Sonra İkinci En Değerli Şirket Oldu

Ripple, SBI Holdings, Tetragon ve Route 66 Ventures’tan 200 milyon dolarlık bir yatırım aldı ve şimdi 10 milyar dolar değerine ulaştı. Messari ajansına göre bu yatırımdan sonra Ripple, Bitmain’den sonra ikinci en değerli kripto şirketi oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x