Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı 50.000 Doları Aşacak Diyen Ünlü Yatırımcı Tarih Verdi

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision CEO'su Raoul Pal, Bitcoin'in Şubat ayında büyük bir ralli için hazırlanıyor olabileceğini söyledi.

unlu yatirimci bitcoin btc onumuzdeki ay 50 000 dolari asabilir

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, Bitcoin’in Şubat ayında büyük bir ralli için hazırlanıyor olabileceğini söyledi.

Biden yönetiminin kripto para piyasalarını nasıl göreceğine dair spekülasyonlardan, Bitcoin ağında double spending yapıldığına dair yanlış iddialara kadar BTC, son haftalarda sürekli bir korku, belirsizlik ve şüpheyle karşı karşıya kaldı.

Bir Daily Hodl haberine göre Raoul, bir konsolidasyon döneminden sonra, BTC’nin başka bir rekora imza atmaya hazır olacağını düşünüyor:

“BTC, FUD duvarına tırmanmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Olumlu bir hava ve güzel bir takoz, Mart ayına kadar 50.000 dolara ulaşması için iyi bir şans veriyor. Bakalım…”

Şimdiye kadar Bitcoin ve Ethereum’a yatırım yapan Pal, portföyünü 10 ek altcoin içerecek şekilde genişlettiğini söylüyor. Portföyünün %5’ini daha küçük kripto paralara ayıran Raoul, yeni yatırımlarını halka açmayı planlamadığını söylüyor:

“Hepinizin benim 10 altcoin seçimimi duymak istediğinizi biliyorum ama bunu açıklamayacağım.

Harika bir analiz olduğu için değil (aslında eşit ağırlıkta bir sepet), sadece daha az likit şeyler pompalıyormuş gibi görünmek istemediğim için. İçinde gerçekten de olağan şeyler var.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x