Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Ünlü Yatırımcı: Bitcoin'deki Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Ünlü Yatırımcı: Bitcoin’deki Bu Fırsatı Kaçırmayın!

ABONE OL:google-news

En büyük kripto para birimi Bitcoin, Hazirana yında 13.800 dolara çıkarak yılın en yüksek seviyesini gördü. Ardından 9.000 dolar seviyesine kadar düşen Bitcoin, CoinMarketCap‘in verilerine göre haberin hazırlandığı sırada 10.325 dolardan el değiştiriyor.

Bitcoin’in yükselişi boyunca durağan bir görüntü veren altcoin’lerin bu durumu birçok yatırımcının yakında altcoin’lerin yükselişe geçeceğini düşünmesine neden oldu. Özellikle son haftalarda Bitcoin’in 10.000 dolar ile 10.500 dolar arasında gidip gelmesi bu düşünceyi kuvvetlendirmiş durumda. Buna karşın ünlü Bitcoin yatırımcısı Tuur Demeester son derece farklı bir görüşe sahip.

Demeester, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile ICO balonunun patlamasından sonra Bitcoin’in boğa piyasasına gireceğini belirtti.

Bununla kalmayan Demeester, Bitcoin’in 2003 yılındaki dotcom IPO balonunun patladığı döneme benzer bir durumda olduğunu, o tarihlerde aynı AMZN’un (Amazon) yaşadığı gibi inanılmaz bir alış sinyali verdiğini ifade etti.

2000’li yıllara damgasını vuran dotcom balonu, patladıktan sonra kötü projeler bir bir ortadan kaybolurken Amazın gibi iyi projeler rekor piyasa değerine ulaşmayı başarmıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar