Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı: Bitcoin’deki Bu Fırsatı Kaçırmayın!

En büyük kripto para birimi Bitcoin, Hazirana yında 13.

Tuur Demeester Bitcoin

En büyük kripto para birimi Bitcoin, Hazirana yında 13.800 dolara çıkarak yılın en yüksek seviyesini gördü. Ardından 9.000 dolar seviyesine kadar düşen Bitcoin, CoinMarketCap’in verilerine göre haberin hazırlandığı sırada 10.325 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in yükselişi boyunca durağan bir görüntü veren altcoin’lerin bu durumu birçok yatırımcının yakında altcoin’lerin yükselişe geçeceğini düşünmesine neden oldu. Özellikle son haftalarda Bitcoin’in 10.000 dolar ile 10.500 dolar arasında gidip gelmesi bu düşünceyi kuvvetlendirmiş durumda. Buna karşın ünlü Bitcoin yatırımcısı Tuur Demeester son derece farklı bir görüşe sahip.

Demeester, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile ICO balonunun patlamasından sonra Bitcoin’in boğa piyasasına gireceğini belirtti.

https://twitter.com/TuurDemeester/status/1170100705731993600

Bununla kalmayan Demeester, Bitcoin’in 2003 yılındaki dotcom IPO balonunun patladığı döneme benzer bir durumda olduğunu, o tarihlerde aynı AMZN’un (Amazon) yaşadığı gibi inanılmaz bir alış sinyali verdiğini ifade etti.

2000’li yıllara damgasını vuran dotcom balonu, patladıktan sonra kötü projeler bir bir ortadan kaybolurken Amazın gibi iyi projeler rekor piyasa değerine ulaşmayı başarmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x