Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı: Bitcoin (BTC) Rallisi Beklentilerin Çok Üzerinde Olacak

Real Vision CEO'su Raoul Pal, Bitcoin rallisinin beklenilenden çok daha büyük olabileceğini söylüyor.

unlu yatirimci bitcoin rallisi beklentilerin cok uzerinde olacak

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Bitcoin rallisinin beklenilenden çok daha büyük olabileceğini söylüyor. Bir Daily Hodl haberine göre, Lark Davis ile yaptığı yeni bir röportajda Pal, bu rallinin sürekli olarak artan kurumsal yatırımcı akını nedeniyle öncekinden çok farklı olacağını söylüyor: 

“Bence devasa bir şekilde farklı. İlk olarak, bu halving’in bir öncekine göre hızlanmasına bakın. Daha hızlı, hiçbirimizin beklemediği kadar. Hepimiz eğimin daha az olmasını bekliyorduk… Yani bu benim için ilginç.”

Pal, piyasanın önceki yapısının perakende yatırımcılar olduğuna dikkat çekiyor. Şimdi ise, kurumsal yatırımcılar var. Ona göre bu, alıştığımızdan farklı bir yapı:

“Piyasanın yapısı değişiyor. Ama içimde bunun insanların hayal ettiğinden biraz daha şok edici olacağına dair bir his var…”

Kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e artan ilgisinin yanı sıra, Pal, lider kripto para biriminin borsada işlem gören bir fonunun ralliye daha fazla katkıda bulunmasını bekliyor:

“Geliyor (Bitcoin ETF). Yakında gelecek. Ve geldiğinde, bu alan biraz daha ilerleyecek çünkü Grayscale (Bitcoin Trust) için büyük primler ödemekten çekinen pek çok insan var.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner