Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı, İlk Kez Bitcoin (BTC) Aldı!

Bitcoin, tüm dünyada yavaş yavaş benimsenmeye başlarken, bir büyük haber de Hedgeye Risk Management ortağı Darius Dale’den geldi.

bitcoin yatırımı

Bitcoin, tüm dünyada yavaş yavaş benimsenmeye başlarken, bir büyük haber de Hedgeye Risk Management ortağı Darius Dale’den geldi. Darius Dale, önceki gün Twitter hesabından ilk kez Bitcoin satın aldığının duyurusunu yaptı. Dale, kripto para topluluğunda yer alan birçok isme düzgün bir biçimde BTC satın almasını sağladıkları için teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dale, önemli yatırımcı ve analistlerden birisi olarak kabul ediliyor. Dale, neden Bitcoin’e yatırım yaptığı konusunda detaylı bir açıklama yapmadı fakat birçok analist BTC’ye yatırım yapmanın daha önce hiç bu kadar popüler olmadığını ifade ediyor. Kısacası Bitcoin benimsenmesi arttıkça, başka ünlü isimler de bu pazara girmek istiyor.

“Onların Bilmediği Ne Biliyorum?”

Kripto para dünyasnın önemli isimlerinden Brandon Quittem de önemli ve ünlü yatırımcıların Bitcoin’e yatırım yapmalarından bahsetti. Birkaç ismi sıralayan Quittem; şu ifadeleri kullandı:

“Eğer Bitcoin yatırımınız yoksa kendinize ‘onların bilmediği neyi biliyorum’ diye sorun.”

Quittem’in bahsettiği isimler ise şu şekilde: “Paul Tudor Jones, Tim Draper, Jack Dorsey, Dan Tapiero, Chamath Palihapitiya, Dan Morehead, Nassim Nicholas Taleb, Raoul Pal, Peter Theil, Naval Ravikant.”