Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı: Kripto Piyasası Öngörülemez

Ünlü kripto yatırımcısı Peter Brandt, kripto piyasasının şu anda öngörülemez olduğunu söyledi.

Unlu Yatirimci Kripto Piyasasi Ongorulemez

Ünlü kripto yatırımcısı Peter Brandt, kripto piyasasının şu anda öngörülemez olduğunu söyledi.

Kripto para piyasasının hareketini tahmin etmek zorlu ve tek bir yolu olmayan bir süreç. Daha çok kripto para piyasasındaki döngülere değinen Peter Brandt, ayı piyasasının kolay biteceğini düşünmüyor. Bu düşüncelerini, önceki boğa fiyatlarına inmeyen piyasa koşullarına bağlıyor ve piyasanın öngörülemez olduğu konusundaki tutumu açık.

Peter Brandt, Kripto Piyasasının Öngörülemez Olduğunu Söyledi

Kripto para topluluğundaki en deneyimli yatırımcılardan Peter Brandt, şu anda gördüğümüz rallinin doğası göz önüne alındığında, hiçbir yatırımcı veya analistin kripto para endüstrisinin bir sonraki hamlelerini tahmin edemeyeceğine inanıyor. Ancak, bilgili yatırımcı yine de Kripto Twitter topluluğuyla analizini paylaştı.

Brandt, paylaştığı teknik analize göre, Bitcoin’de (BTC) 25 bin dolar bölgesine doğru yukarı yönlü bir hareket olacağına ve 17 bin dolara doğru bir geri çekilme yaşanacağına inanıyor. Hemen ardından, BTC’yi 30 bin dolara kadar yeni zirvelere taşıyacak güçlü bir rallinin öncesinde bir düzeltme meydana gelebilir.

Brandt’ın analizinin doğru olması durumunda, Bitcoin’in birkaç yıldan kısa bir süre içinde 100 bin çok üzerinde işlem göreceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte, deneyimli yatırımcının da belirttiği gibi Bitcoin’in ya da genel olarak kripto para piyasasının gelecekteki hareketlerini doğru bir şekilde tahmin etmenin uygun bir yolu yok.

Brandt, yaptığı açıklamayla büyük olasılıkla kripto endüstrisi için genellikle yükseliş olarak kabul edilen temel faktörlerin eksikliğine atıfta bulunuyor. Jerome Powell tarafından yapılan açıklamaya rağmen finans piyasası yeni yılın başından bu yana yükselişini sürdürüyor. Bitcoin’in hisse senetleriyle olan muazzam korelasyonu göz önüne alındığında, bu noktada yukarı yönlü bir hareket olağandışı değil.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x