Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı Tim Draper İstanbul’a Geliyor!

Hotmail, Skype ve Tesla'nın ilk yatırımcılarından olan ve Donald Trump'ın Amerikan finans sisteminin kripto para düzenlemeleriyle ilgili danışmanlık talep ettiği ünlü isim Tim Draper İstanbul'a geliyor.

Blockchain Economy İstanbul Summit 2019

Hotmail, Skype ve Tesla’nın ilk yatırımcılarından olan ve Donald Trump’ın Amerikan finans sisteminin kripto para düzenlemeleriyle ilgili danışmanlık talep ettiği ünlü isim Tim Draper İstanbul’a geliyor. Draper, Blockchain Economy İstanbul Summit’in ana konuşmacıları arasında yer alıyor.

Teknolojiye yaptığı yatırımlarla parasına para ününe ün katan Tim Draper, 2014’te yaptığı 40 bin adet Bitcoin yatırımı ile adından uzunca bir süre söz ettirmişti. Draper o dönem Bitcoin’in 3 yıl içinde 10 bin doları aşacağını doğru şekilde öngörmeyi başarmıştı. Şimdilerde Draper Bitcoin’in 5 yıl içinde 250 bin dolara yükseleceği öngörüsü ile öne çıkıyor. Draper’ın bir diğer iddialı çıkışı ise 5 yıl içinde tüm dünyada yalnızca kripto paraların kullanılacağı.

Ortadoğu’nun en büyük Blockchain ve kripto para konferansı olarak görülen Blockchain Economy İstanbul Summit’in etkinliğinin konuşmacıları arasından Draper’in yanı sıra Wall Street’in uzman analistlerinden Tom Lee, Liberland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vit Jedlicka, IOTA’nın kurucu ortağı Serguei Popov, ASK FM CEO’su ve Blockchain evangelisti Maxim Tsaryk ve Malta hükümetinin Blockchain danışmanı Cal Evans gibi isimler yer alıyor.

Blockchain Economy İstanbul Summit, 20 Şubat 2019’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Konferansa ait bilgiler ise şu şekilde;

Blockchain Economy İstanbul Summit

  • Yer: Haliç Kongre Merkezi, İstanbul
  • Tarih: 20 Şubat 2019
  • Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x