Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ünlü Yatırımcı Tim Draper Piyasanın Durumuna İlişkin Umut Verici Konuştu

Ünlü Yatırımcı Tim Draper Piyasanın Durumuna İlişkin Umut Verici Konuştu

ABONE OL:google-news

Piyasanın efsanevi isimlerinden ve Bitcoin sert savunucularından olan Tim Draper, Bitcoin’in ve genel olarak kripto paraların fiyatıyla ilgili tahminlerde bulundu. İlk zamanlarda Bitcoin’e yatırım yapan isimler arasında yer alan Draper, piyasanın sert düşüşüne rağmen kripto paralara olan inancını kaybetmiş değil.

Draper, CoinTelegraph ile yaptığı röportajda kripto para piyasasının geleceği hakkında konuştu ve umut verici ifadeler verdi. Yaklaşık olarak 40 bin Bitcoin (BTC)’ye sahip olduğu öngörülen yatırımcının fonlarını boğa piyasasında bile satmadığı belirtiliyor. Çünkü Tim Draper’e göre kripto paralar uzun vadede büyük bir patlama yaşayacak.

Draper, Bitcoin’in gelecekte 250 bin dolar gibi oldukça yüksek bir fiyatı göreceğini düşünüyor. Yatırımcının bu tahmini kripto para topluluğunda yapılan en olumlu fiyat tahmin.

Yatırımcı bir girişim fonunu yönetirken aynı zamanda kendi ismindeki girişim odaklı bir üniversitenin de yürütme işleriyle ilgileniyor. Draper, çoğunluğa oranla piyasadaki son düşüşün basit bir dalgalanma olduğu görüşünde. Yatırımcıya göre kripto para piyasasına adım atmanın herhangi bir zamanı yok.

Draper’a göre kripto para yatırım yapmanın en uygun anı herhangi bir an. Draper, piyasanın gelecekte çok daha güzel günler göreceğini belirterek “krizlere daima fırsat gözüyle bakmışımdır” diyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar