Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı Yükseliş Potansiyeli Olan 5 Altcoin’i Açıkladı

Kripto para yatırımcısı ve influencer Lark Davis, mevcut piyasa düzeltmesi bittikten sonra katlanarak artacağına inandığı beş DeFi token’ını açıkladı.

populer analist yukselis potansiyeli olan 5 altcoini acikladi

Kripto para yatırımcısı ve influencer Lark Davis, mevcut piyasa düzeltmesi bittikten sonra katlanarak artacağına inandığı beş DeFi token’ını açıkladı.

Davis’in listesindeki bir numara, mükemmel DeFi ürünleri sunduğunu söylediği Akropolis (AKRO). Davis, AKRO hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Sparta gibi, yetersiz teminatlandırılmış krediler almanıza izin veren şeyler. Bu nedenle borçlunun kredi için teminatın yalnızca %50’sini sağlaması oldukça havalı. Ayrıca, farklı DeFi protokollerinden maksimum kullanılabilir APR elde etmenize yardımcı olmak için entegre getiri, yeniden dengeleme yoluyla pasif olarak verim oluşturmanıza olanak tanır. Sundukları ikinci ürün ise Delphi’dir. Bu ise Bitcoin ve Ethereum’a otomatik dolar-maliyet ortalamasının yanı sıra farklı popüler DeFi platformlarından getiri toplamaya izin veren bir havuz.”

Stablecoin’ler İçin İdeal Bir Seçenek

Bir sonraki kripto para Meta veya mstable (MTA), Davis’in özellikle stablecoin piyasasına odaklandığını gösteriyor. Davis, MTA hakkında şu ifadeleri kullanıyor:

“Mstable, stablecoin’leri birleştiren, borç vermeyi bir araya getiren, takasları tek bir sağlam standartta bir araya getiren, temelde stablecoin’ler için benzersiz tasarruf seçeneklerine ve sıfır kayma ile stablecoin alım satımına izin veren bir protokoldür.”

Davis, stablecoin pazarının çok hızlı büyüdüğünü göz önünde bulundurarak MTA’nın büyük bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Listedeki üç numara, Davis’in oracle alanında büyük bir oyuncu olacağına inandığı Tellor (TRB). TRB, Chainlink (LINK) ve Band Protocol (BAND) gibi rakiplerle rekabet ediyor. Tellor bir haftadan biraz daha uzun bir süre içinde %65 oranında düşüş yaşamasına rağmen Davis, kripto para biriminin gelecekte 400 ila 500 dolar arasında değişeceğini gördüğünde bir TRB’nin bir Ethereum’a eşit olacağını tahmin ediyor.

Dördüncü sırada ise Davis’in “DeFi canavarı” olarak etiketlediği bZx Protocol (BZRX) geliyor:

“Token sahipleri, bZx protokolünün bir parçası olan bu farklı platformlar arasında borç verme, borçlanma ve alım satım ücretlerinde indirim elde etmek için kripto paralarını yatırabilirler.”

Token’ın %60 oranında düştüğünü söylerken Davis, bunun en az değer biçilen DeFi varlığı olduğuna ve kolayca 10 kat büyüme sağlayabileceğini ifade ediyor.

Davis’in listesindeki sonuncu kripto para birimi, bir sonraki Maker DAO olma potansiyeline sahip olduğuna inandığı Kava (KAVA). Kava’nın yıl bitmeden Bitcoin’i destekleyeceğini ve bunun kripto varlığı için büyük bir yükseliş katalizörü olabileceğini söylüyor. Davis ayrıca, iki hafta öncesine göre %55 düştüğü için şimdi Kava’da pozisyonlara girmek için ilginç bir zaman olduğunu söylüyor. Kripto para analisti, bu boğa piyasası sırasında Kava’nın piyasa değerinin 84 milyon dolardan milyarlarca dolara çıkacağına inanıyor.

Riski Göz Önünde Bulundurmakta Fayda Var

Bu arada, Lark Davis listedeki madeni paraların hepsine değil, bazılarına sahip olduğunu vurguluyor ve trader’ları son derece riskli ve gelişmekte olan pazarda her şeyin olabileceği konusunda uyarıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner