Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcıdan, Ripple Hakkında Çarpıcı 2023 İddiası

Bitboy lakaplı Ben Armstrong, 2023 yılında Ripple (XRP) davasının zaferle sonuçlanacağını ve SEC başkanının istifa edeceğini belirtti.

Unlu Yatirimcidan Ripple Hakkinda Carpici 2023 Iddiasi

Bitboy lakaplı Ben Armstrong, 2023 yılında Ripple (XRP) davasının zaferle sonuçlanacağını ve SEC başkanının istifa edeceğini belirtti.

Küresel ekonominin ve kripto endüstrisinin gözü 2023 yılına çevrildi. Birçok yatırımcı, yeni yılda ayı trendinin tamamlanmasını ve toparlanma sürecinin başlamasını bekliyor. Özellikle güçlü projelerin, yeni yılda geliştirme ve toparlanma çalışmalarıyla ön plana çıkacakları tahmin ediliyor. Ethereum’un yol haritasındaki detaylar ve Ripple tarafındaki hukuksal süreçler öne çıktı. Bitboy lakaplı yatırımcı Ben Armstrong, bu yıl Ripple’ın davayı kazanacağını ileri sürdü.

Ünlü Yatırımcı, Ripple Zaferiyle Öne Çıkacak Bir Yıl Bekliyor

Popüler kripto yatırımcısı Ben Armstrong, yeni yılda beklediği iki önemli olayı açıkladı. Bu olaylardan en dikkat çekeni, Ripple (XRP) hakkında zafer beklentisi oldu.

Ben Armstrong XRP

Armstrong ayrıca, bu yıl SEC Başkanı Gary Gensler‘in istifaya zorlanacağını iddia etti. Resesyon tehlikesi ve sıkılaşmanın getirdiği zararlar, Gensler’i tehlikeye sokabilir.

Ünlü yatırımcı, XRP maksimalistliği ve birçok yatırım tahminleriyle popülerlik kazanmıştı. Bu yılki beklentisini Twitter üzerinden paylaşan Bitboy, XRP topluluğu tarafından yoğun ilgi gördü.

Bitboy, Ripple‘ın davayı kazanacağını düşünen tek kişi değil. Birçok analist ve yorumcu, bu senenin Ripple‘ın senesi olacağını düşünüyor.

Davanın tam olarak ne zaman sonuçlanacağı henüz bilinmiyor. Ancak Bitboy tarafından yapılan bu tahmin, SEC ile Ripple arasındaki sıcak süreçleri ortaya koyuyor. Kripto para piyasası, bu davanın sonucunu merakla bekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x