Yükleniyor...

Ünlü Yazar 2009 yılında Bitcoin (BTC) Satın Almadığı İçin Pişman

Robert Kiyosaki, Bitcoin’in doğum yılı olan 2009'da Bitcoin alması gerektiğini söyledi.

robert kiyosaki bitcoin

Robert Kiyosaki, Bitcoin’in doğum yılı olan 2009’da Bitcoin alması gerektiğini söyledi. Ama Kiyosaki bunun yerine başka yerlere yatırım yaptığını dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Rich Dad, Poor Dad” adlı kitabın yazarı ünlü isim Robert Kiyosaki, Twitter’da takipçilerine Bitcoin’i övmeye devam ediyor. Bu kez USD ve mevcut finansal kriz hakkında hiçbir şey söylemeyen ünlü yazar, 2009 yılında BTC almamış olmasından ötürü büyük pişmanlık duyduğunu ifade etti.

Bitcoin’i Anlayamadım

Önde gelen gayrimenkul yatırımcısı, 2009 yılında, Bitcoin doğduğunda, gelecekteki dijital altın olduğunu anlamadığını ve bu nedenle 300 milyon dolarlık bir kredi ile BTC değil gayrimenkul aldığını söyledi.

Kiyosaki, altın ve gümüş gibi geleneksel güvenli liman varlıklarını satın aldı. Şimdi varlıkları satın almadan önce iyi düşünmemizi tavsiye ediyor. Ancak Bitcoin, tercihler listesinde yer alıyor gibi görünüyor.

Koronavirüs Aşısı Yeni Altın

Robert Kiyosaki, Bill Gates tarafından 9 Nisan’da açıklanan Kovid-19 aşısının insan denemelerinin başladığını da belirtti. Kiyosaki, Gates’in başka bir servet yapmak için koronavirüsü kullanacağına inandığı için komplo teorilerinden bahsediyor. Kiyosaki, şu ifadeleri kullanıyor:

“FLAŞ HABER. Corona aşısı yeni ALTIN. BIll Gates, aşısının bugün insan testine başladığını duyurdu. Şaşırdınız mı? Ben şaşırmadım. Gates trilyonlarca para kazanacak. Elitler aşılanmayı zorunlu kılacak.”

Kiyosaki, ayrıca ABD Başkanı Donald Trump’ın salgını kullanarak, seçimleri kazanmayı çalıştığını da iddia etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x