Yükleniyor...

Ünlü Yazar Robert Kiyosaki’den Bitcoin, Altın ve Dolar Hakkında Önemli Açıklamalar

'Zengin Baba, Yoksul Baba' adlı çoksatan kitabıyla büyük ses getiren Robert Kiyosaki, aynı zamanda bir Bitcoin taraftarı olarak da biliniyor.

Unlu Yazar Robert Kiyosakiden Bitcoin Altin ve Dolar Hakkinda Onemli Aciklamalar

‘Zengin Baba, Yoksul Baba’ adlı çoksatan kitabıyla büyük ses getiren Robert Kiyosaki, aynı zamanda bir Bitcoin taraftarı olarak da biliniyor. Ünlü yazar, Twitter hesabından son attığı tweet’inde ABD seçimlerinin Bitcoin ve dolar’a olan etkilerinden bahsetti ve endişelerini dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD seçim sonucu anketlerine göre ne olacağının belli olmadığını, ancak ekonominin çöktüğünün şimdiden görülebildiğini söyleyen Kiyosaki, şunları söyledi:

“Adaylar için son tartışma zamanı. CNN’in anket sonuçları Biden’ın kazandığını söylerken, FOX ise Trump kazanacak diyor. Siyaset kirli bir oyun. Kim kazanırsa kazansın Amerika ve dünya önemli bir darboğazın eşiğinde.

Ekonomi çöküyor! Jim Rickards altının 50.000 dolar’a geleceğini söylüyor. Bu doğruysa Bitcoin ve gümüş nerelere gider?

Dolar ölüyor. Kendinize iyi bakın.”

Daha Önce Ne Olmuştu?

‘Zengin Baba, Yoksul Baba’ adlı kitabı ile halen çoksatanlar listesinde ön sıralarda yer alan Robert Kiyosaki, Twitter’dan yaptığı paylaşımları ile de dikkat çekiyor. Sık sık dolar ve ekonomi hakkında kehanetlerde bulunan Kiyosaki; çöküş zamanlarından korunmak için sık sık altın ve Bitcoin’e yönlenme konusunda çağrılarda bulunuyor.

Yatırım gurusu Robert Kiyosaki daha önce ABD Federal Rezervi’nin, kamu yararı için değil Wall Street için çalıştığını belirtmişti. Bu nedenle ona göre; Bitcoin, altın ve gümüş ( bir enflasyon riskinden korunma aracı olarak bahsediyor) akıllı insanları Fed’e karşı daha zengin ve daha güçlü hale getiriyor. Böylece Kiyosaki, Bitcoin hayranlığını da gizlemiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x