Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Ünlülerin Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı Devam Ediyor!

Ünlülerin Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı Devam Ediyor!

ABONE OL:google-news

Ünlü isimler arka arkaya Dogecoin (DOGE) hakkında açıklamalarda bulunuyor. Tesla CEO’su Elon Musk’ın ardından önceki gün dünyaca ünlü rock grubu Kiss’ten Gene Simmons da Twitter üzerinden DOGE paylaşımları yapmıştı. Simmons 1 Şubat’ta DOGE ve XRP aldığını duyurmuştu.

Simmons’un ardından dün gece de ünlü hiphop’çı Snoop Dogg, Dogecoin paylaşımında bulundu. Twitter üzerinden Elon Musk’ı etiketleyerek “Snoop Doge” paylaşımı yapan ünlü isim tweet’i sabitledi.

Ekran Resmi 2021 02 07 03.31.07

Snoop Dogg’un bu paylaşımına Simmons da yanıt verdi. Simmons, “Şimdi aramıza Snoop Doge da katıldı, geriye tek bir şey yapmak kaldı” diyen bir Reddit içeriğini paylaştı.

Snoop Dogg ayrıca Instagram hesabından da Dogecoin paylaşımında bulundu.

Snoop Dogg Zaten Yabancı Değildi

Nihayetinde kaç albüm sattığı bilinmese de Snoop Dog, 2013’te albümlerini 0.3 BTC’den satmıştı. Bugünkü Bitcoin değerine göre, albüm başına ciddi bir rakam kazandığını söylemek mümkün. Öte yandan The Coin Shark’a göre Snoop Dogg geçmişte bir XRP Topluluk Gecesi partisine de katılım sağlamıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar