Yükleniyor...

USD Coin’i Destekleyen Borsa Sayısı Giderek Artıyor!

Geçtiğimiz günlerde Stablecoin'in doğasına aykırı bir durum yaşanadı ve Tether'de şok edici bir düşüş yaşandı.

USDC Kripto Para USD Coin

Geçtiğimiz günlerde Stablecoin’in doğasına aykırı bir durum yaşanadı ve Tether’de şok edici bir düşüş yaşandı. CoinMarketCap’in verilerine göre bir aydan kısa bir süre içinde önemli ölçüde yeniden değer kazandı. Bir diğer Stablecoin’lerden USD Coin şu anda 56. en büyük kripto para birimi. 2 milyon dolar gibi oldukça yüksek 24 saatlik işlem hacmi ile kripto para biriminin dolaşımdaki toplam tedariği 130 milyon dolar seviyelerinde seyrediyor.

USD Coin Kripto Para

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Circle’ın resmi bir blog gönderisine göre en az 12 kripto para borsası daha USD kripto para birimini platformlarına ekleme planı yapıyor. Yakın zamanda USD Coin’in markete eklendiği veya eklenileceğinin duyurulduğu borsalar arasında BitMart, Fcoin, Gatecoin, Hanbitco, Hotbit, SWIFT, OCP Capital, DDEX ve Bit-Z yer alıyor.

Shenzhen tabanlı kripto para borsası Bitkan ve cüzdan sağlayıcısı Tokenary kullanıcıları da çeşitli hizmetleri yürütmek için USDC’yi depolayabilir ve kullanabilirler.

USDC, Circle ve Coinbase’in katkılarıyla oluşturulan açık kaynak kodlu bir teknoloji projesi. CENTER tarafından geliştiriliyor. Kuruluş, USDC’nin yönetiminden sorumlu ve her yeri, tüccarı, finans kurumu ve para birimini her yere bağlamaya kendini adamış durumda.

USD Coin’i giderek daha fazla kripto para borsasının marketinde işlem görüyor olması Stablecoin’ler için memnuniyet verici olarak değerlendiriliyor. Gelecekte daha fazla kripto para borsasının Stablecoin’leri marketine eklemesi kuvvetle muhtemel.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x