Yükleniyor...
Sponsored

USDC’nin Ana Şirketi Circle, Tatum’a Yatırım Yaptı

Stablecoin hizmeti USDC'nin ana şirketi Circle, gerçekleştirilen bir yatırım turunda Tatum'a yatırım yaptı.

tatum

Stablecoin hizmeti USDC‘nin ana şirketi Circle, gerçekleştirilen bir yatırım turunda Tatum‘a yatırım yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Equity Partners tarafından yönetilen yatırım turunda, Octopus Ventures, Leadblock Partners ve Bitpanda da yer aldı. Yatırımcılar, ayı piyasasının da etkisiyle DeFi ürünlerinin modasının geçmesi nedeniyle yeni ürünlere yoğunlaşmış durumda.

Circle Desteğiyle Tatum Ön Plana Çıktı

Yatırım turuna katılan güçlü sermaye sahiplerini Tatum konusunda ikna eden Circle, yenilikçi projelerin arkasında duracağını belirtti. Blockchain geliştirici platform Tatum, bu yatırım turundan güçlü bir destek aldı. Benzersiz ağ yapısı ve uygulama methodlarıyla ön plana çıkan Tatum, yatırım turundan yaklaşık 42 milyon dolarlık bir fon elde etti.

Yaklaşık 4 sene önce piyasaya sürülen Tatum, WordPress için NFT eklentileri, 40’tan fazla protokol için yazılım kitleri ve sekiz blok hızında NFT madenciliği olanaklarını barındıran bir API hizmeti sunuyor. Platform, aktif 90 bin müşteriye hizmet veriyor.

Tatum kurucu ortağı ve teknoloji sorumlusu Samuel Sramko, konuyla ilgili şunları söyledi;

“Geliştirme sürecini hızlandıran Tatum, şirketlerin tamamladıkları blockchain uygulamalarını son derece hızlı bir şekilde pazara sunuyor. Ayrıca Tatum, bu hızlı süreçle uygulamaların üretim aşamasına gelmesini sağlıyor.”

Projesini övgüyle tanıtan Sramko, sözlerini şöyle tamamladı;

“Tatum, yalnızca geliştirme hızını değil, aynı zamanda sağlamlığı da temelden değiştiriyor, Böylece daha çok işlev, yüksek düzeyde teknik uzmanlık olmadan bile kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.”

USDC ana şirketi, Tatum’un yenilikçi yapısından dolayı proje yatırım yapma kararı aldı. Güçlü finansörleri de ikna eden şirketin, Tatum’un 42 milyon dolarlık bir fon elde etmesinde katkısı büyük.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x