Yükleniyor...

Usta Analist 5 Altcoin’in Dip Seviyesini Açıkladı

Başarılı kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in küçük bir düşüşle karşı karşıya kalmasını ve ardından geri dönüp yana doğru hareket etmesini beklediğini ve BTC’nin bu hareket esnasında altcoin’lere gelişme şansı verdiğini söylüyor

Populer Analist 5 Altcoinin Dip Seviyelerini Acikladi

Başarılı kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in küçük bir düşüşle karşı karşıya kalmasını ve ardından geri dönüp yana doğru hareket etmesini beklediğini ve BTC’nin bu hareket esnasında altcoin’lere gelişme şansı verdiğini söylüyor.

Dipten Satın Alınabilecek 5 Altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Van de Poppe, Bitcoin’in oynaklığının (volatilite) “tükeneceğini” tahmin ediyor ve yatırımcıların yakın gelecekte potansiyel olarak “düşüşü satın alabilecekleri” beş altcoin’nin adını veriyor.

Strateji uzmanı, hibrit blok zinciri platformu LTO Network’ün (LTO) önemli bir avantaja sahip olduğunu belirtti. Yatırımcıların, potansiyel bir satın alma fırsatı için varlığın konsolide olup olmadığını ve 680-720 satoshi değerini sürdürüp sürdürmediğini görmek için izlemeleri gerektiğini söylüyor.

Van de Poppe, bir Blockchain ticaret platformu olan Origin Protocol’ün (OGN), şu anda potansiyel bir dip satın alma seviyesinde olduğunu söylüyor. En iyi giriş bölgesinin 2750 satoshi civarında olduğunu belirtiyor.

Ayrıca açık kaynaklı bir akıllı sözleşme, DApp ve özelleştirilebilir token ağı olan DGB’nin yükselişe geçtiğine inanıyor. Varlık düşüşü ancak 220-230 sats seviyesinde kalırsa, yatırım yapmaya değer olduğunu söylüyor.

VIDT, bir dosya koruması ve doğrulama formülü olan V-ID’nin tokenidir. Van de Poppe, son zamanlardaki büyük fiyat rallisinin ardından şu anda varlığın satın alınabilir bir seviyede olduğunu söylüyor. Analiste göre, token konsolide olursa, özellikle 5000–6000 sats civarında, dip satın alma fırsatı olabileceğine inanıyor.

WRX, Hindistan merkezli bir kripto para borsası olan WazirX’in yardımcı tokenidir. Van de Poppe, fiyat açısından hala düşük seviyelerde seyreden WRX’e yatırım yapma konusunda temkinli davranacağını söylüyor. Ancak, eğer yana doğru hareket etmeye başlarsa trader,  7000 sats civarında bir giriş yapmaktan mutlu olacağını söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x