Yükleniyor...

Usta Analist: Bitcoin (BTC) Yükselmesi Popüler Altcoin’in Dev Rallisini Engelleyemez

Kripto para analisti Nicholas Merten, altcoin’ler için muazzam yükselişlerin yaşanacağı bir boğa koşusunun yaşanmasını bekliyor.

Bitcoin Altcoin

Kripto para analisti Nicholas Merten, altcoin’ler için muazzam yükselişlerin yaşanacağı bir boğa koşusunun yaşanmasını bekliyor.

“Popüler Altcoin Büyük Bir Rallinin Eşiğinde”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Datadash’ın son YouTube bölümünde değerlendirmelerde bulunan Merten, Ethereum tabanlı bir token olan Chainlink’in (LINK) parabolik bir rallinin eşiğinde olduğunu söyledi. Analist bu düşüncelerini şu şekilde açıkladı:

Bu şekilde düşünmemin en önemli sebebi şimdiye kadarki en büyük boğa sezonu olan 2017 rallisinin ilk aşamasına benzer bir sürecin yaşanmasıdır. Bu ralliye muhakkak bazı altcoin’ler liderlik edecektir. Ve Chainlink’in, vitrine ilk çıkanlar arasında olmasını ve büyük oranda değer kazanmasını bekliyorum.

Chainlink direnç aralığının üstüne çıkmayı başardı. Şimdi tek sorun bu trendin devam edip etmeyeceğidir. Chainlink hacmi büyük artış yaşasa bile, benim asıl görmeyi beklediğim şey yükselmeye devam etmesidir.

Merten, Bitcoin’in fiyatının artmasının altcoin sezonunu etkilemeyeceğini düşünüyor. Analist, Bitcoin’in fiyatı yükselse bile parabolik yükselişlere şahit olacağımız altcoin sezonunun geldiği görüşünde.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x