Yükleniyor...

Usta Analist, Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Tahminini Paylaştı! İşte BTC, ETH ve XRP’de Olası Dip ve Zirve Fiyatlar

Kripto analisti ve Bir Altcoin Trader’ın El Kitabı (Altcoin Trader’s Handbook) yazarı Nik Patel, Bitcoin, Ethereum ve XRP fiyat tahminini paylaştı.

Usta Analist Bitcoin Ethereum ve Ripple Fiyat Tahminini Paylaştı İşte BTC ETH ve XRP’de Olası Dip ve Zirve Fiyatlar

Kripto analisti ve Bir Altcoin Trader’ın El Kitabı (Altcoin Trader’s Handbook) yazarı Nik Patel, Bitcoin, Ethereum ve XRP fiyat tahminini paylaştı.

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Patel, Bitcoin’in 9.500 dolar seviyesinde önemli bir durumla karşı karşıya olduğunu söyledi. Kripto kralı bu çizginin üzerinde kalabilirse, 10.550 dolarlık bir yükselişin ufukta olduğuna söylüyor. Değilse, ayıların büyük olasılıkla Bitcoin fiyatı üzerinde etkili olacağına inanıyor.

Bu yüzden 9.450-9.500 seviyeleri yarılanmadan sonra en önemli seviye olacak… Eğer test edilen destekler çalışır ve Bitcoin bu seviyelerin üzerinde kalabilirse 10.550 dolar ve üstü gözükebilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini

Patel, Ethereum için önemli seviyenin 195 dolar olduğunu söylüyor. Analist, ETH’nin bu seviyelerden aşağı düşmesi durumunda 156 dolar seviyeleri ve daha fazla düşüşlerin mümkün olduğunu düşünüyor.

Patel, Ethereum’un 195 dolar seviyesinin üzerine çıkması durumunda 228 dolar seviyelerinin rahatlıkla görülebileceğini söylüyor. Bu hareketin piyasa yapısını yükselişe çevireceğini düşünen analist, 290 dolar seviyelerinin yüksek bir hızla tekrar test edileceğini düşünüyor.

Ripple (XRP) Fiyat Tahmini

Kripto para piyasasının üçüncü en büyük varlığı olan XRP’ye gelince Patel, şu anki 0,20 dolar fiyatında da sınırda olduğunu söylüyor ve şunları ekliyor:

Özellikle piyasa yapısının son zamanlarda kırıldığı ve düşüş eğilimine girdiği vurgulanan alanla ilgileniyorum. Bu mola ve dönüş önemli bir alan olan 200 günlük hareketli ortalama da meydana geldi.

XRP, 0,21 doların üzerine çıkabilirse kripto paranın yukarı doğru ilerlemesi beklenebilir. Ancak, 0,17 dolar seviyesine doğru hızlı bir düşüşün muhtemel olduğuna inanıyorum.