Yükleniyor...

Usta Analist Bitcoin, Ethereum ve XRP’nin Kritik Seviyelerini Paylaştı

Kripto para trader’ı ve stratejist Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için daha düşük seviyelerin gelebileceğini söylüyor

Usta Analist Bitcoin Ethereum ve XRPnin Kritik Seviyelerini Paylaştı

Kripto para trader’ı ve stratejist Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için daha düşük seviyelerin gelebileceğini söylüyor.

Bitcoin (BTC) Tahmini

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para analisti, BTC’nin 12.000 doların üzerine çıktıktan birkaç saat sonra 10.500 dolar seviyesine kadar düşmesinin daha fazla kayıpların yaşanacağının göstergesi olarak görüyor.

“Buradaki genel bakış açısı desteğin kırılmış olması… Kısa vadede, momentumun değiştiğini görebilirsiniz… 9.900 dolara doğru bir düşüş görürsek ve 11.200 dolara hemen geri gelirsek şaşırmayacağım.

Ethereum (ETH) Tahmini

Van de Poppe, Ethereum’da da kısa vadeli düşüş görüyor. İkinci büyük kripto para biriminde boğaların haftalarca momentumu belirledikleri için 300 doların altında bir düşüşün gerçek bir olasılık olduğunu söylüyor.

350 dolara ulaşırsak, 390 dolara doğru sıçrama görebiliriz. 350 dolara ulaşamazsak, beklenen seviyenin 315 dolar ile 320 dolar arasında olması gerekir. Sonrasında 275 dolar ve 280 dolar seviyelerini görebiliriz.

XRP Tahmini

XRP’ye gelince, kripto trader’ı, Ripple’ın yerel tokeninden, önce büyük bir düşüş beklediğini ve daha sonra büyük bir patlama beklediğini söylüyor.

“Bu kadar büyük bir gerilemeden sonra, düzeltme daha muhtemel görünüyor. XRP, 0,23 dolar, 0,22 dolar, 0,21 dolar seviyelerine gerileyebilir. Ancak daha sonra 0,48 dolar seviyelerine ulaşabiliriz.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x