Yükleniyor...

Usta Analist Bitcoin’in (BTC) 20.000 Dolara Ulaşacağı O Yakın Tarihi Açıkladı!

Bitazu Capital'in kurucu ortağı Mohit Sorout'a göre, Bitcoin'in fiyatı son zamanlarda dar bir aralıkta konsolide oluyor ve bu da kırılırsa rekor seviyeye ulaşılabilir.

Usta Analist Bitcoinin BTC 20.000 Dolara Ulasacagi O Yakin Tarihi Acikladi

Bitazu Capital’in kurucu ortağı Mohit Sorout’a göre, Bitcoin’in fiyatı son zamanlarda dar bir aralıkta konsolide oluyor ve bu da kırılırsa rekor seviyeye ulaşılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yıl ortasından bu yana líder kripto para biriminden gelen verilere bakıldığında Bitcoin, minimum dalgalanma ile 10.200 ABD Doları ile 11.800 ABD Doları arasında değişen dar bir aralık içinde. Tarihsel olarak bakarsak, önde gelen kripto para birimi uzun bir süre boyunca istikrar gördüğünde bir yönde patlak vermiştir.

Bitcoin’i (BTC) 20.000 Dolara Götürecek Yol

Sorout, Bitcoin’in bir kırılma noktasına gelmesi durumunda, düşüşten ziyade direnç engellerini geçeceğini tahmin ediyor. Bunun olması durumunda, Bitcoin’in üç ay içinde bir kez daha 20.000 USD’ye (2017’deki boğa koşusunun zirvesindeki Bitcoin fiyatı) ulaşacağını söylüyor.Dar aralık devam ederse 3 ay içinde Bitcoin’de patlama görülebilir.

Bu süre, önceki trendlerden ve fiyat döngülerinden gelen veriler dikkate alınarak alınmıştır. Tarihsel olarak bakıldığında geçmişte, Bitcoin uzun ve değişken olmayan bir aralıkta işlem yaptıktan sonra hızla bir yöne doğru hareket etmiştir. Mayıs ve Haziran arasındaki aralığa bakıldığında, Bitcoin güvenli bir şekilde 9.100 USD civarında değişiyordu. Dar bir aralıkta işlem yaptıktan sonra, lider kripto para birimi sadece on iki gün içinde %32’lik bir ralliye ulaştı.

Sorout, bunun Bitcoin’in eğilimlerini ve oynaklığını gözlemlemekten ileri geldiğini açıkladı ve şunları söyledi:

“Benim belirttiğim azalan dalgalanma dönemlerinden sonra rallilerin ne kadar şiddetli olduğuna dayanan bir gözlem. Daha erken bile olabilir.”

Stok akış (S2F) modelinin yaratıcısı PlanB, Bitcoin’in son zamanlarda dar bir aralıkta olmasının olası bir nedenine işaret ederek, yükseliş hissini yineledi. Anonim analist, yolda bir boğa koşusu olduğuna inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x