Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Usta Analist Bitcoin'in (BTC) 20.000 Dolara Ulaşacağı O Yakın Tarihi Açıkladı!

Usta Analist Bitcoin’in (BTC) 20.000 Dolara Ulaşacağı O Yakın Tarihi Açıkladı!

ABONE OL:google-news

Bitazu Capital’in kurucu ortağı Mohit Sorout’a göre, Bitcoin’in fiyatı son zamanlarda dar bir aralıkta konsolide oluyor ve bu da kırılırsa rekor seviyeye ulaşılabilir.

Yıl ortasından bu yana líder kripto para biriminden gelen verilere bakıldığında Bitcoin, minimum dalgalanma ile 10.200 ABD Doları ile 11.800 ABD Doları arasında değişen dar bir aralık içinde. Tarihsel olarak bakarsak, önde gelen kripto para birimi uzun bir süre boyunca istikrar gördüğünde bir yönde patlak vermiştir.

Bitcoin’i (BTC) 20.000 Dolara Götürecek Yol

Sorout, Bitcoin’in bir kırılma noktasına gelmesi durumunda, düşüşten ziyade direnç engellerini geçeceğini tahmin ediyor. Bunun olması durumunda, Bitcoin‘in üç ay içinde bir kez daha 20.000 USD’ye (2017’deki boğa koşusunun zirvesindeki Bitcoin fiyatı) ulaşacağını söylüyor.Dar aralık devam ederse 3 ay içinde Bitcoin’de patlama görülebilir.

Bu süre, önceki trendlerden ve fiyat döngülerinden gelen veriler dikkate alınarak alınmıştır. Tarihsel olarak bakıldığında geçmişte, Bitcoin uzun ve değişken olmayan bir aralıkta işlem yaptıktan sonra hızla bir yöne doğru hareket etmiştir. Mayıs ve Haziran arasındaki aralığa bakıldığında, Bitcoin güvenli bir şekilde 9.100 USD civarında değişiyordu. Dar bir aralıkta işlem yaptıktan sonra, lider kripto para birimi sadece on iki gün içinde %32’lik bir ralliye ulaştı.

Sorout, bunun Bitcoin’in eğilimlerini ve oynaklığını gözlemlemekten ileri geldiğini açıkladı ve şunları söyledi:

“Benim belirttiğim azalan dalgalanma dönemlerinden sonra rallilerin ne kadar şiddetli olduğuna dayanan bir gözlem. Daha erken bile olabilir.”

Stok akış (S2F) modelinin yaratıcısı PlanB, Bitcoin’in son zamanlarda dar bir aralıkta olmasının olası bir nedenine işaret ederek, yükseliş hissini yineledi. Anonim analist, yolda bir boğa koşusu olduğuna inanıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

988BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
26,549TakipçilerTakip Et
1,030AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar