Yükleniyor...

Usta Analist En Kötü Günde Bile Kazandıracağını Düşündüğü Altcoin’leri Paylaştı

Son yıllarda yaptığı isabetli tahminlerle yatırımcıların dikkatini çeken kripto para analisti Scott Melker, piyasadaki en umut veren iki altcoin’i paylaştı.

altcoins

Son yıllarda yaptığı isabetli tahminlerle yatırımcıların dikkatini çeken kripto para analisti Scott Melker, piyasadaki en umut veren iki altcoin’i paylaştı.

Kıdemli kripto para trader’ı ve danışmanı Melker, son iki haftada küresel piyasalarda görülen çöküşün piyasaların gördüğü en kötü çöküşlerden biri olduğunu söyledi. Bununla birlikte Melker, kripto para piyasasında önemli yatırım fırsatlarının bulunduğuna dikkat çekti.

“Bu Altcoin’ler En Kötü Günde Bile Kazandırır”

Analist, piyasada durgunluk olsa bile bir trader’ın portföyünü doğru varlıklarla donatması halinde kazanç sağlayabileceğini iddia ederken, yatırım fırsatı sunan iki altcoin’in Hedera Hashgraph (HBAR) ve Coti (COTI) olduğunu belirtti.

Hedera Hashagraph (HBAR), yatırımcısına son yedi gün içinde yüzde 58,3 kazandırırken, merkezi olmayan ödemeler için optimize edilmiş, tüccarlar, devletler, ödeme dApp’leri ve istikrarlı kripto para verenler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış dünyanın ilk Blockchain protokolü Coti (COTI), aynı dönemde yüzde 78,9 oranında değer kazandı.

“Hint Pump’ı”

Konu yatırımcısını zengin etmek olduğunda öne çıkan kripto para projeleri sadece Hedera Hashgraph (HBAR) ve Coti (COTI) değil. Hindistan’da kripto para borsalarına ve kripto tabanlı hizmet sunan şirketlere konulan yasağın kaldırılması haberlerinin ardından ülkedeki en popüler kripto para projeleri WazirX (WRX) ve Matic Network (MATIC) adeta uçuşa geçti.

WazirX’in (WRX) boğa koşusu art arda üç gün boyunca devam etti yüzde 143,5 oranında değer kazanarak tüm zamanların en yüksek seviyesini geçti. Matic Network (MATIC) ise sadece dünü yüzde 61,7’lik bir artışla kapattı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x