Yükleniyor...

Usta Analist, Patlayabilecek İki Gizemli Altcoin’i Açıkladı

Tanınmış bir kripto stratejisti ve trader, gözlerini iki düşük değerli altcoin’e diktiğini söylüyor.

Usta Analist Patlayabilecek Iki Gizemli Altcoini Acikladi

Tanınmış bir kripto stratejisti ve trader, gözlerini iki düşük değerli altcoin’e diktiğini söylüyor. Josh Rager, Bill Drummond olarak bilinen gizemli bir figür tarafından oluşturulan yeni kripto projelerinde patlama beklediğini belirtiyor.

Altcoin’ler Arz Talep Dengesini Düzenliyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tokens of Babel (TOB), yeniden satış adı verilen kripto para yakmalarına yeni bir dokunuş getiren Ethereum tabanlı bir varlıktır. Buradaki fikir, sahibin toplam arz içindeki payını korurken, belirli koşullar karşılandığında TOB tokenlerini yakmaktır. Arzın %5’ine sahip olan yatırımcılar her zaman arzın %5’ine sahip olacak, ancak dolaşımdaki token sayısı azalacak ve yeni sahiplerin TOB satın almasını daha pahalı hale getirecek.

Antiample’ye gelince, tokenin benzersiz kullanım durumu, sürekli olarak kripto paraları yok ederek deflasyonist kuvvetlerin etkisini görmektir. XAMP’ın değeri düşerse, madeni paranın değerini artırmak için kripto varlığının arzı azaltılır. Teknik açıdan Rager, hem XAMP hem de TOB’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya hazır olduğuna inandığını söylüyor.

Bu arada, kripto trader’ı, Chainlink’in kilit bir seviyeyi geri kazanabildiği sürece yükselişine devam edebileceğine inandığını söylüyor. Chainlink’e ek olarak, Rager Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) yükseliş bekliyor. Analist ayrıca, Zcash (ZEC) ve YF Link’in (YFL), Bitcoin 10.500 doların üzerinde kalabildiği sürece yükselişlerine devam edebileceğini belirtiyor bekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x