Yükleniyor...

Usta Analist Peter Brandt: XRP Dolandırıcılık Yapıyor!

Usta kripto para analisti Peter Brandt, Twitter’da XRP'nin 'manipüle edilmiş bir aldatmaca' olduğuna inandığını açıkladı.

Popular Trader Peter Brandt XRP

Usta kripto para analisti Peter Brandt, Twitter’da XRP’nin ‘manipüle edilmiş bir aldatmaca’ olduğuna inandığını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce de Ripple hakkında olumsuz beyanlar bildiren Peter Brandt, XRP fiyatının sıfıra gideceğini söylemişti. Şimdi bu tahmininden 2 kat daha emin olduğunu belirten usta analist, yatırımcı ve trader’ları uyardı.

XRP Bedava Olmalı

Mayıs ayında Brandt, bunca yıllık ticaret deneyiminin ona gelecek vaat eden projeleri, olası dolandırıcılık projelerinden ayırt etmeyi öğrettiğini belirtti.

XRP, Ekim 2019’dan beri agresif satış baskısı altında. Bitcoin (BTC) 2020’de kabaca 10.500 dolara yükselmeyi başardı, XRP ise Şubat zirvesi olan 0,35 doların %42 altında kaldı. Trader, XRP’yi ‘çıkmaz sokak’ olarak görürken, ücretsiz olarak verilmesi gerektiğini öne sürdü.

Ayrıca, 2019’un en parlak token’ı olan Chainlink’in (LINK), XRP gemisini atlayanlar tarafından satın alınan büyük bir balon olduğunu iddia etti.

XRP Görüşleri

Brandt, merkezileştirme kaygılarıyla boğuşan bir kripto para birimi olan XRP için küçümseyici konuşan tek analist değil. Eski Wall Street trader’ı Tone Vays, XRP’yi Ripple Labs tarafından oluşturulan ‘bir aldatmaca para’ olarak adlandırdı.

Morgan Creek Capital CEO’su Mark Yusko, kripto para endeks fonuna XRP’yi eklemeyi reddediyor. Bu arada, finansal analist Preston Pysh, XRP fiyatının organik olarak büyüyemeyeceğine inanıyor.