Yükleniyor...

Usta Analist, XRP’deki Düşüş Beklentisinin Yükseliş Katalizörü Olacağını Söyledi

Popüler kripto para analisti ‘Crypto Michael’, XRP şüphecilerinin düşüş eğiliminin, XRP'nin potansiyel büyümesini daha büyük bir ihtimal haline getireceğini belirtti.

Usta Analist XRP’deki Düşüş Beklentisinin Yükseliş Katalizörü Olacağını Söyledi

Popüler kripto para analisti ‘Crypto Michael’, XRP şüphecilerinin düşüş eğiliminin, XRP’nin potansiyel büyümesini daha büyük bir ihtimal haline getireceğini belirtti.

“XRP’yi Sepetimde Tutmak İstemezdim”

Analist Michael van de Poppe (‘Kripto Michael’), şu anda XRP’ye sahip olmak istemediğini takipçileriyle paylaştı. Arkasından gelen yorumlara cevap veren analist, XRP hakkında ilginç bir iddia ortaya attı.

Bugün, en popüler dördüncü kripto para birimi olan XRP, CoinMarketCap’in verilerine göre, yüzde birin altında küçük bir artış göstererek 0.1973 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte, XRP fiyatı, ana direnç çizgisinden uzaklaşıyor gibi görünüyor ve kripto paranın daha fazla büyümeyi hedeflediğini gösterebilecek küçük yeşil mumlar gösteriyor.

‘Crypto Michael’, bir yoruma cevap verirken, XRP hakkında çok fazla düşüş beklentisinin olduğunu ve bu büyük beklentiler nedeniyle mevcut yükselişin potansiyel olarak daha olası gözüktüğünü söyledi. Hatta kripto paranın yükseliş ihtimalinin düşüş ihtimalinden çok daha olası olduğunu belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner