Anasayfa Bitcoin Haberleri Usta Analiste Göre Bitcoin’de (BTC) Düşüş Sinyalleri Var

Usta Analiste Göre Bitcoin’de (BTC) Düşüş Sinyalleri Var

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC), 11 bin doların üzerinde kalmak için mücadele veriyor. Yazının yazıldığı sırada lider kripto para birimi 10 bin 960 dolardan işlem görüyordu. Bazı analistlere göre Bitcoin’de düzeltme yaşanabilir.

Usta analist Aayush Jindal, BTC’nin şu anda daha düşük seviyelerde düzeltme yaşayabileceğini ve 10 bin 700 dolara düşmeye devam edebileceğini dile getiriyor. Analistin hazırladığı grafiğe göre arka arkaya gelen birkaç mum, fiyatın 10 bin 700 dolara doğru düşebileceğini gösteriyor.

BTC / USD paritesinin saatlik grafiğinde 11 bin 150 dolar civarında destek ile önemli bir yükseliş trend çizgisinin altında bir kırılma oldu. Parite, yakın vadede yeni bir artış başlatmak için 10 bin 700 dolar destek seviyesinin üzerinde kalmalı.

btc jindal bitcoin

Bitcoin Mücadele Ediyor

Dün Bitcoin, dolar karşısında 11 bin 400 dolarlık direnci aşmak için başka bir girişimde bulundu, ancak başarısız oldu. BTC, 11 bin 200 dolar seviyesinin üzerinde kalamadı ve gerilemeye başladı.

Boğalar 10 bin 700 dolarlık destek seviyesini koruyamazsa, fiyat 100 saatlik basit hareketli ortalamayı test edebilir. Herhangi bir başka kayıp fiyatı 10 bin 300 dolarlık ana destek bölgesine yönlendirebilir.

Bitcoin 11 bin 200 dolar seviyelerinin yakınında erken mücadele belirtileri gösteriyor. Fiyat 10 bin 700 ve 10 bin 300 dolar destek seviyelerinin üzerinde işlem gördüğü sürece, yukarı yönlü hareketini sürdürmesi muhtemel. Herhangi bir başka kayıp muhtemelen uzun bir aşağı yönlü düzeltme başlatabilir ve fiyat 10 bin dolar desteğinin altına bile düşebilir.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD: MACD şu anda düşüş bölgesinde hız kazanıyor.

Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi):BTC / USD için RSI şu anda düşüş işaretleriyle 50 seviyesinin altında.

Başlıca Destek Seviyeleri:10 bin 850 dolar ve ardından 10 bin 700 dolar

Büyük Direnç Seviyeleri:11 bin 200 dolar, 11 bin 400 dolar ve 11 bin 500 dolar

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

924BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
18,081TakipçilerTakip Et
612AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar