Yükleniyor...

Usta Analiste Göre Bu Üç Altcoin Mart Ayında Uçuşa Hazır

Kripto para trader'ı ve analisti Ivan Liljeqvist, önümüzdeki ay fırlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç altcoin'den bahsetti.

usta analiste gore bu uc altcoin mart ayinda patlamaya hazir

Kripto para trader’ı ve analisti Ivan Liljeqvist, önümüzdeki ay fırlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç altcoin’den bahsetti.

Ivan on Tech olarak da bilinen trader, Carl Martin ile The Moon’un yeni bir bölümünde, Binance Chain’de çalışan merkezi olmayan bir borsa (DEX) PancakeSwap’i (CAKE) kişisel olarak elinde tuttuğunu söyledi.

“Yakında PancakeSwap’in Uniswap’tan (UNI) daha fazla hacme sahip olacağını düşünüyorum. Neden böyle? Çünkü ETH’de (Ethereum) şu anda çok yüksek ücretler var ve bunun nedeni ETH kullanan kişilerin normalde büyük işlemler yapması. Uniswap’teki ticaretinizde 10x yaptıysanız, ücretin 10 dolar veya 100 dolar olması umrunuzda değil, 500 dolar bile sorun değil çünkü 10x yaptınız…

Binance Chain ise bu niş oluşturuyor. Topluluk için biraz daha düşük hacimli işlemler yapan bir niş oluşturuyorlar ve orada daha düşük ücretlere sahip olabilirsiniz… İnsanlar bunun daha merkezileştirildiğini biliyor ama umursamıyorlar. Neden? Çünkü aynı işlevsellik ancak daha düşük ücretler.”

Son 24 saatte PancakeSwap’in işlem hacmi, Uniswap’in işlem hacminden daha yüksek.

Liljeqvist’in radarındaki ikinci para ise 1INCH. Ivan on Tech’e göre, 1inch borsası dünyanın en çok kullanılan merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları arasında bulunuyor. Bu nedenle çok fazla büyümeye tanık oldu.

“1inch neden kullanılır? Çünkü DEX’leri topluyorlar. Bu nedenle, büyük bir sipariş vermek istersem, doğrudan Uniswap’e gitmek istemiyorum. Neden? Çünkü yeterince likidite olmayabilir. 1inch’e gidersem, 1inch Uniswap’tan, SushiSwap’tan (SUSHI), diğer her türlü DEX’ten likidite toplayacak ve çok daha iyi bir fiyat alacağım.”

Liljeqvist’in listesindeki son madeni para, artık Polygon olarak yeniden markalanan iki katmanlı blok zinciri ölçeklenebilirlik platformu Matic’dir.

“Layer 2 ve şimdi benimseniyor. Bildiğim pek çok proje Polygon, eski Matic’e doğru genişliyor. İkinci katman, tüm bu Ethereum alanı için bir sonraki sınır, çünkü ücretler çok yüksek. Matic veya Polygon’un bu sorunu çözmesi iyi.”

Kripto para trader’ı, Polygon’un gerçek benimsenme yaşayan Layer 2 çözümlerinden biri olduğunu da vurguluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x