Yükleniyor...

Usta Analiste Göre Ethereum (ETH) 2021’de 1000 Dolara Yükselebilir!

Popüler kripto para analisti, önerilen bir Ethereum (ETH) yükseltmesinin ikinci en büyük kripto para biriminin fiyatını önemli ölçüde artıracağını söylüyor.

eth

Popüler kripto para analisti, önerilen bir Ethereum (ETH) yükseltmesinin ikinci en büyük kripto para biriminin fiyatını önemli ölçüde artıracağını söylüyor.

Pentoshi adıyla anılan analist, Ethereum İyileştirme Önerisi (EIP) 1559’un piyasaya sürülmesinin önümüzdeki yıl ETH fiyatının 1000 doların üzerine çıkmasını sağlayacağını söyledi. Usta analist, şu ifadeleri kullandı:

“9 ay içinde EIP-1559. ETH’nin deflasyonist olma olasılığı vardır. Mevcut ihraç, BTC ile aynı, yılda %4’tür. ETH 2, bunu %1,5’e düşürebilir. Etiketsiz kendi başına bir halving… Her şey için ETH gereklidir. Gas. DeFi. Altcoin’ler. Stake etme. Uniswap. Bu nedenle ETH, 2021’de 1.000 ABD Doları ve üstüne yükselebilir.”

Ücret Mekanizmasını Yapılandıracak

İlk olarak 2018’de önerilen EIP-1559, ETH ağının ücret mekanizmasını büyük ölçüde yeniden yapılandırmak için tasarlanmıştır. EIP-1559 yükseltmesiyle, tüm işlemler, tüm kullanıcılar için aynı olan temel ücret adı verilen standart bir ücrete sahip olacaktır.

Ethereum’un yaratıcısı Vitalik Buterin, yeni ücret mekanizmasının birkaç fayda sağladığını söylüyor. Buterin, “Cüzdan geliştirmenin basitliği (karmaşık ücret tahmin stratejilerine gerek yok) ve gizlilik (daha az ücret seçme ihtiyacı, kendinizle ilgili bilgileri ifşa etmek için daha az fırsat demektir)” ifadelerini kullanıyor.

EIP-1559 ayrıca bir deflasyon mekanizmasına sahip olacak çünkü Buterin, işlem ücretlerinin ya yakılacağı ya da uzun vadeli bir maden havuzuna yatırılacağı iki seçenek sunuyor.
Kripto istihbarat platformu Messari, geçen ay Ethereum ücretlerinin Bitcoin ücretlerini önemli ölçüde aştığını açıkladı.

“Ethereum ücretleri, 2 aydır Bitcoin ücretlerinden daha yüksek. Bu Şimdiye kadarki en uzun seri.”

Ej0brynXsAAn Lq


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x